315*50=15750 мл = 15.75л
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Відомо що серце людини скорочується в середньому 70 раз на хвилину при кожному скорочені виштовхується близько 50 мл крові , який обєм крові перекачує ваше серце за 7 уроків (315 мин)
315*50=15750 мл = 15.75л
Объяснение: