JisesLove19955
?>

4. вычислите дефект массы ядра, энергиясвязи которого равна 4, 5 -10 " дж(c=3-108 м/са) 2-10-29 кгв) 3-10-29 кгc) 4-10-29 кгd) 4, 5-10-29 кгe) 5-10-29 кг​

Другие предметы

Ответы

atupicyn754

Построить эпюру Mкр для вала, изображенного на рисунке.

Решение.

На участке CD момент изменяется по линейному закону от нуля в точке D до MCD = -ma. В сечении С крутящий момент изменяется скачком на величину внешнего момента Мс, равного 2ma (скачок вверх, так как момент МС направлен против часовой стрелки). На участке ВС крутящий момент сохраняет постоянное значение, так как отсутствует погонная нагрузка (m = 0). Скручивающий момент МВ направлен по часовой стрелке, поэтому в сечении В на эпюре МК скачок происходит вниз и равен по величине МВ = 3ma. На участке АВ, нагруженном распределенной нагрузкой m, крутящий момент изменяется по линейному закону от МВА = -2ma до МАВ = МВА + m×3a = ma.

nnbeyo

Відповідь:

Пояснення:

виконують за до шпильки, шайби та гайки. В одній з деталей свердлять глухий отвір, у ньому нарізують різьбу, куди загвинчують посадочний кінець шпильки. Потім на шпильку встановлюють приєднувану деталь, в якій заздалегідь просвердлено отвір, діаметр якого вибирають з урахуванням ступеня точності складання. Зверху на шпильку надівають шайбу і нагвинчують гайку, де:

d – діаметр шпильки;

d1=0,85d;

d2=(1,05…1,10)d;

l0=1,5d;

+ l1=d або 1,35d;

l2=l1+0,5d;

S=0,15d;

H=0,8d;

К=0,25…0,50d;

l=b1+S+H+K.

Рис. 6.10

На зображенні з’єднання шпилькою застосовують такі самі спрощення, як і при виконанні зображень болтового з’єднання.

З навчальною метою параметри з’єднання та його зображення розраховують за формулами, наведеними на рис. Розрахункову довжину шпильки округляють до ближчого більшого за відповідним стандартом або до числа, кратного 5.

На кресленні з’єднання шпилькою наносять три розміри: діаметр різьби, діаметр отвору в приєднуваній деталі та довжину шпильки.


Якими деталями утворюється шпилькове з'єднання?​

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

4. вычислите дефект массы ядра, энергиясвязи которого равна 4, 5 -10 " дж(c=3-108 м/са) 2-10-29 кгв) 3-10-29 кгc) 4-10-29 кгd) 4, 5-10-29 кгe) 5-10-29 кг​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

drozd2008
elav20134518
shpakohat
mnn99
МуратМарина1140
Olesya
Sergei
gk230650
fab2004
delo1005
bsi771184
Budanov317
Nekrasova
kun1969
proh-dorohova5244