Відповідь:
Для того щоби знати, скільки часу минуло і який місяць триває, Робінзон почав вести календар. Також він записував у щоденник все, що з ним відбувалося, як погане, так і добре
Пояснення: вот так
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Чому Робінзон вирішив вести щоденник?
Відповідь:
Для того щоби знати, скільки часу минуло і який місяць триває, Робінзон почав вести календар. Також він записував у щоденник все, що з ним відбувалося, як погане, так і добре
Пояснення: вот так