sayfullinmr
?>

Чому Робінзон вирішив вести щоденник?​

Другие предметы

Ответы

spodobnyi

Відповідь:

Для того щоби знати, скільки часу минуло і який місяць триває, Робінзон почав вести календар. Також він записував у щоденник все, що з ним відбувалося, як погане, так і добре

Пояснення: вот так

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чому Робінзон вирішив вести щоденник?​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Валерьевна1601
Николаевна_Анна670
ipeshindina236
julkamysh9
simplexsol
kortikov77
Andreeva
annakorotaev3
НиканоровСалиев675
Alisa
nadjasokolova2017
stanefimov
juliaydodova
Yuliya Aleksandr686
kristeisha871