1) если изобразить это графичеки, то получится прямоугольный треугольник с катетами 45 и 18 метров, в данном случае гипотенуза этого треугольника будет является перемещение камня s. найдем перемещение s по теореме пифагора:
s=√(45²+18²)=√(2025+324)=√2349=48,5 м.
2) выразим t из формулы:
h-gt²/2=0 > отсюда t=√(2h/g)
3) подставим это значение времени в формулу:
для начала выразим из формулы s=v₀*t начальную скорость:
v₀=s/t=s/√(2h/g)=48.5/√(2*45/10)=48.5/3=16.2 м/с.
ответ: v₀=16,2 м/с.
Перша ознака рівності трикутників. Якщо дві сторони і кут між ними одного трикутника дорівнюють відповідно двом сторонам і куту між ними іншого трикутника, то такі трикутники рівні.
Друга ознака рівності трикутників. Якщо сторона і два прилеглих до неї кути одного трикутника відповідно дорівнюють стороні та двом прилеглим до неї кутам іншого трикутника, то такі трикутники рівні.
Третя ознака рівності трикутників.Якщо три сторони одного трикутника дорівнюють відповідно трьом сторонам другого трикутника, то такі трикутники рівні.
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос: