Плотность стали ρ = 7,8 г/см³ Объем бруска V = 34 * 71,5 * 62,2 = 151208,2 (см³)
Масса бруска m = Vρ = 7,8 * 151208,2 = 1179423,96 (г) ≈ 1179,4 (кг)
Кольцова
17.10.2020
Пусть кол-во ядер будет n 1)если за год уменьшился в 3 раза, значит, прошло 1.5 периодов полураспада, 1 период полураспада будет равен 12: 1,5=8(месяцев) 2) за 4 года произойдет 6 полураспадов,т.к 4*12=48(месяцев) 48: 8=6(периодов полураспада) 3) значит надо 2 возвести в 6 степень, это будет 64, следовательно n уменьшилось в 64 раза вроде так: )
kulttrop
17.10.2020
Обертальний рух – це рух тіла, при якому точки описують кола, розміщені в паралельних площинах, причому центри всіх кіл розташовуються на одній прямій, яка зазвичай визначається як вісь обертання. Обертальний рух являє траєкторію у вигляді кривої лінії, а швидкість в кожній точці кривої лінії направлена по дотичній. Кінематика обертального руху характеризується: – Кутовий швидкістю і позначається ю; – Кутовим прискоренням і позначається е. Кутова швидкість – це швидкість обертального руху, яка визначається відношенням кута повороту радіуса, що з’єднує рух тіло з центром кола, до часу, за який був здійснений поворот. Кутова швидкість є векторною величиною, де його кутовий вектор швидкості спрямований в тому ж напрямку, що і поступальний рух правого гвинта (правило буравчика), де відбувається рух по колу. Якщо обертальний рух збігається з обертанням рукоятки буравчика, то поступальний рух буравчика буде вказувати на напрямок кутової швидкості і кутового прискорення, тому вони сонаправлени. Фізичний зміст кутової швидкості при обертальному русі: кутова швидкість буде рівна куту повороту радіуса за одиницю часу. Доцентровийприскорення – це таке прискорення, яке утворюється при русі тіла по колу і направлено до центру по радіусу кола. Доцентрове прискорення дорівнює відношенню квадрата швидкості до радіусу кола. Фізичний зміст кутового прискорення: при обертальному русі кутове прискорення буде визначатися як зміна кутової швидкості за одиницю часу.
Ответить на вопрос
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Определить массу стального бруска если известны три стороны340мм, 715мм, 622мм
Объем бруска V = 34 * 71,5 * 62,2 = 151208,2 (см³)
Масса бруска m = Vρ = 7,8 * 151208,2 = 1179423,96 (г) ≈ 1179,4 (кг)