сначала переведен см квадратные в метры. получим 0.01 метров квадратных. это площадь. потом по формуле p=f/s. получим p= 50/0.01=5000 паскаль
bistrayakuhnya46
08.12.2020
дано: решение m-2 кг еп=кх^2/2 а-60 еп=40*2=80 к-40н/м еп=mgh а-2м/с^2 еп=2*10*60=1200 g-10н/кг
Давид-Ольга
08.12.2020
1. a=p1t1, a=p2t2, p1t1=p2t2, p1/p2=t2/t1- двигун з меншою потужністю виконає ту саму роботу за триваліший проміжок часу. 2.в момент кидання у м'яча максимальна кінетична енергія. при русі вгору швидкість зменшується, а висота збільшується, отже кінетична енергія зменшується, а потенційна енергія збільшується. в верхній точці кінетична енергія дорівнює 0, а потенційна енергія максимальна. далі м'яч падає вниз. при цьому його швидкість, а значить кінетична енергія, збільшується, а висота, а значить потенційна енергія зменшується.
p(давление)=f(сила) \ s(площадь)
следовательно: p = 50\0.01=5000 паскалей= 5кпа
см^2 перевел в м^2
буду признателен за лучший ответ