ksuhova
?>

Тело движется по горизонтальной шероховатой поверхности под действием силы 140 н.сила сопротивления движению равна 85 н. определите массу тела , если оно движется. ускорением 1, 1 м/с ^2

Физика

Ответы

e9rebrova
F=F-Fтр=140-85=55Н
F=ma
m=F/a=55/1.1=50 кг
master-lamaster

Цикл Карно – це цикл ідеальної теплової машини. В ній відсутні втрати на теплопровідність, теплове випромінювання, тертя і т.п.

Цикл Карно встановлює основні співвідношення процесу переходу теплоти від одного тіла до іншого з перетворенням цієї теплоти.

Розглянемо коловий процес, в ре­зультаті якого тепло, відняте від якогось тіла, можна перетворити в роботу і прито­му якнайкраще.

Карно довів теорему: із всіх періо­дично діючих теплових машин, що мають однакові температури нагрівачів і холо­дильників, найбільший ККД мають обо­ротні машини: при цьому ККД оборотних машин, що працюють при однакових тем­пературах нагрівачів і холодильників, до­рівнюють один одному і не залежать від конструкції машини.

Цикл Карно складається з двох ізо­терм і двох адіабат .

ІПрямоугольник 3882зотермічне розширення і стиск задані, відповідно, кривими 1-2 і 3-4, адіабатне роз­ширення і стиск-, відповідно, кривими 2-3 і 4-1. Для виконання циклу Карно необхідні термостат з температурою Т1 (нагрівник) і термостат з температурою Т2 (холодиль­ник), причому Т1>Т2. При проходженні адіабатних ділянок циклу система повинна бути термоізольованою від навколишнього середовища.

Визначимо ККД циклу Карно. При ізотермічному процесі U=0 і робота роз­ширення газу А12 дорівнює кількості теп­лоти Q1, що отримав газ від нагрівника:

При адіабатному розширенні робо­та виконується за рахунок зміни внутріш­ньої енергії:

При ізотермічному стисканні газу виконується робота А34 і газ віддає холо­дильнику кількість теплоти Q2

робота

А = А12 + А23 + А34 + А41 = Q1 + A23 - Q2 - A23 = Q1 - Q2.

Термічний ККД циклу Карно

Використаємо рівняння адіабат 2-3 і 4-1:

з верху фото


Як визначити ККД циклу Карно​
seletan1
Дано:
S = 100 м
V₁ = 10 м/с
V₂ = 15 м/с
t - ?
Решение:
Примем воду за неподвижную систему отсчета, а теплоход за подвижную систему отсчета. Тогда по закону сложения скоростей
Vабс(вектор) = Vпер(вектор) + Vотн(вектор), откуда
Vотн(вектор) = Vабс(вектор) - Vпер(вектор)
Выполнив векторное вычитание, получим, что на пути катера к корме теплохода Vотн = V₂ - V₁, а на обратном пути Vотн = V₁ + V₂
Время до корма теплохода t₁ = S / (V₂ - V₁), а время t₂ = S / (V₁ + V₂).
t = t₁ + t₂
t = S / (V₂ - V₁) + S / (V₁ + V₂)
t = 100 / 5 + 100 / 25 = 20 + 4 = 24 с
ответ: 24 с

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тело движется по горизонтальной шероховатой поверхности под действием силы 140 н.сила сопротивления движению равна 85 н. определите массу тела , если оно движется. ускорением 1, 1 м/с ^2
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

rayman777
eidevyatkina
uttgroup
ninazholnerova9
vainshakov
turoverova5
best00
natanikulina1735
P7Y7V7
Igorevich1559
ovdei71
Belov Yekaterina639
Анатольевна
cvetprint
Ivanova55878