karinasy4ewa
?>

Определите массу серебряного украшения если для его нагревании на 30 градусов цельсия потребовалось 50 дж теплоты

Физика

Ответы

Анатольевич447
Около 50 100 грамм это точно
avakarica

ответ: Б) 1,19 кг/м³

Объяснение:

Дано:

Т = 15°C = 288 K

Р = 0,101325 MПа = 0,101325 * 10^6 Па

М = 28 г/моль = 0.028 кг/моль -- молярная масса азота

R = 831 Дж/(K·моль) -- универсальная газовая постоянная

Найти: ρ ‎ - ?

Запишем уравнение Менделеева-Клапейрона для идеального газа:

PV=(m/M) * RT

Плотность равна отношению массы к объему:

ρ ‎= m/V,  разделим левую и правую часть уравнения на объем  и получим

P = (ρ/M) * RT

Отсюда получим плотность азота:

ρ ‎= PM/RT = (0,101325 * 10^6 * 0,028)/ 8,31 * 288 = 2837,1/2393,28  =

= 1,19 кг/м³

alexk13

Відповідь: потенціальна енергія м’яча (Еп=mgh) зменшується (зменшується h - висота тіла над Землею), кінетична енергія (Ек=mυ²/2) деякий час збільшується (збільшується швидкість υ), потім залишається сталою ( при досягненні швидкості υ₁, при якій сила опору повітря Fоп стане рівною силі тяжіння mg ), повна механічна енергія Емех= Еп+Ек весь час зменшується внаслідок дії сили опору повітря,  внутрішня енергія м’яча U весь час збільшується (вона дорівнює роботі сили опору повітря)

Пояснення щодо Fоп=mg  

mg за умовою мала, Fоп прямо пропорційна радіусу м’яча ( він за умовою великий) та його швидкості, яка збільшується до υ₁ (м’яч падає з балкону 24 поверху, тобто з досить великої висоти )

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Определите массу серебряного украшения если для его нагревании на 30 градусов цельсия потребовалось 50 дж теплоты
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Inozemtseva Korolev1271
Можарова14
Vyacheslavovna
Роман_Гречина
ibarskova1542
Novikova
svo1961
Терентьева
nurtilekisakov
sespiridonov
Yuliya Aleksandr282
polina25258
poch23420
Баранов276
andreyduborezz2913