мв = 400 г = 0,4 кг. tв = 18 °С. tд = 60 °С. t = 20 °С. мд = 0,6 кг. Св = 4200 Дж/кг *°С. Сд - ? Qв = Qд. Кількість теплоти Qв, яке йде на нагрівання води, визначається формулою: Qв = Св *мв * (t - tв). Кількість теплоти Qд, яке виділяється при охолодженні деталі, визначається формулою: Qд = Сд *мд *(tд - t). Св *мв *(t - tв) = Сд *мд *(tд - t). Сд = Св *мв *(t - tв) /мд *(tд - t). Сд = 4200 Дж/кг *°С *0,4 кг *(20 °С - 18 °С) /0,6 кг *(60 °С - 20 °С) = 140 Дж/кг *°С. Відповідь: питома теплоємність деталі становить Сд = 140 Дж/кг *°С.
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
До ть будь ласка)1) Якщо подивитися в скляну вітрину магазину в сонячний день, можна побачити своевідображення. Воно: a) Уявне і зменшенеб) Дійснс і збільшснег) Дійсне і того ж розміру, що й об'єктв) Уявне і того ж розміру, щой об єкт2. Під час проходження вузького світлового пучка через трикутну призму можна гати різнокольорову смужку на скрані поза призмою. Це е результатом: а) Дифракції світлав) Дисперсії світлаб) Інтерференцї світлаг) Поглинання світла3. Світло виявляє як хвильов, так і корпускулярні властивості. Укажіть правильнетвердження. а) Дифракція світла говорить про його корпускулярну природуб) Інтерференція світла говорить про його корпускулярну природув) Iснування червоної межі фотоефекту можна пояснити на основі хвильової теоріїг) Атоми випромінюють світло окремими порціями енергії — квантами
1 – уявне і того ж розміру, що й об’єкт;
2 – дисперсії світла;
3 – атоми випромінюють світло окремими порціями енергії – квантами.