У випадку, коли два навантаження з'єднані паралельно
Объяснение:
Чому? Все просто!
Відомо, що при послідовному з'єднанні провідників, споживачів їх опір складається, тобто, якщо ми маємо ТЕН з опором 10Ом і підключимо йому послідовно ще такий же самий ТЕН з опором в 10Ом, то їх спільний опір вже = 20Ом.
А при паралельном з'єднуванні провідників, споживачів їх опір можна знайти за формулою;
1/R(спіл.) = 1/R₁ + 1/R₂+ ... + 1/Rn
Тобто, приведемо аналогію з тими 2 ТЕНами, у яких опір по 10Ом, з'єднаємо їх паралельно...
1/R(спіл.) = 1/10Ом + 1/10Ом = 5Ом
Тепер давайте подивимося на формулу Закону Ома:
P = U²/R;
По формулі видно, що потужність і опір мають обернену залежність, тобто, чим більший опір, тим меньша потужність і навпаки
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Если в задаче говорится "заряд q= -5*10^-9", что это значит? Что показывает численное значение заряда (5*10^-9)? Кол-во электронов или что? И чем такой заряд будет отличаться от положиельного с таким же числ значением (то есть -5*10^-9 от большое, кто ответит! (Это электростатика)