brand
?>

Порошинка масою 2×10-9 гутримується в рівновазі в однорідномуелектричному полі, силові лінії якого спрямовані вертикально вниз.Визначити знак і значення заряду порошинки, якщо напруженістьелектричного поля 4, 9 кВ/м (g=9, 8 Н/кг​

Физика

Ответы

most315

1. Запишем имеющиеся данные:

m = 50 кг

S = 2 м

КПД = 0,8

A-?

2. Сила F, требующаяся для того, чтобы поднять предмет, равна его весу P

P = mg

P = 50 кг × 10 Н/кг = 500 Н

3. Рассчитаем полезную работу

A пол = F × S

A пол = 500 Н × 2 м = 1000 Дж

4. КПД равен отношению полезной работы А п. к затраченной работе А з.

КПД = А п. / А з.

Следовательно, затраченная работа равна полезной работе, разделенной на КПД

A з. = A п. / КПД

А з. = 1000 Дж / 0.8 = 8000 Дж

5. Запишем ответ

ответ: 8000 Дж или 8 кДж

Объяснение:

kirycha-2000719

1. Якщо архімедова сила більше сили тяжіння, то тіло буде підніматися з рідини, спливати. У випадку з газом це проявляється як підняття вгору, наприклад, наповнена гелієм повітряна кулька.

2. Якщо архімедова сила дорівнює силі тяжіння, то їх загальна сила дорівнює 0 , і тіло може перебувати в рівновазі в будь-якому місці рідини.

3. Якщо архімедова сила менше сили тяжіння, то тіло буде опускатися на дно, тонути.

4.Якщо тіло повністю занурене в рідину або знаходиться в газі, то архімедова сила дорівнює вазі рідини або газу в об'ємі, витісненного тілом.

Я думаю все правильно...

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Порошинка масою 2×10-9 гутримується в рівновазі в однорідномуелектричному полі, силові лінії якого спрямовані вертикально вниз.Визначити знак і значення заряду порошинки, якщо напруженістьелектричного поля 4, 9 кВ/м (g=9, 8 Н/кг​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

vasearu
Kazantsevv_kostya
Юлия-Ольга1313
Yuliya-Tsaryova
AnvarzhonovichNadezhda1071
marinatehnomaster21
Мечиславович_Кварацхелия1988
cochana
Камочкин
ulechkaevseeva
Евгений
АлександровнаАслан1571
Mamikin
nastikak8
aivanova