ДАНОλm = 300 нм = 300*10^-9 м = 3*10^-7 м
Авих -?РІШЕННЯ
основна формула - по Ейнштейна для фотоефекту
hv = Авих + Ек (1)
h=6.626*10^-34 Дж/с - постійна Планка
v -частота падаючого фотона
v=c/ λm
c=3*10^8 м/с - швидкість світла
При фотоефекті частина падаючого електромагнітного випромінювання від поверхні металу
відображається, а частина проникає всередину поверхневого шару металу і там поглинається.
Найбільша довжина хвилі - це вказівка на те, що фотон світла виб'є електрон
з поверхні цинку (зробить роботу виходу), але у електрона не буде
більше енергії , щоб рухатися далі Ек =0, тобто потрібна більш потужна хвиля.
перепишемо формулу (1) з урахуванням пояснень
hc/ λm = Авих + 0
Авих = hc/ λm =6.626*10^-34 *3*10^8 / 3*10^-7 = 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев
ВІДПОВІДЬ 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Спутник движется по круговой орбите на высоте 630 км над поверхисю Земли. Перод вращения спутника вокруг Земли 97, 5 мин. Примите, что радиус Земли равен 6400 км. Определите скорость и частоту вращения спутника
7505 м/с
Объяснение:
T = 97.5 мин = 5850 с
h = 630 км = 6,3 *10⁵ м
Rз = 6,4 * 10⁶ м
V = ? ν = ?
V= 2πR/T = 2πRν
ν = 1/T
R = Rз + h
ν = 1/5850 с = 1,7 *10⁻⁴ с⁻¹ или Гц
V = 2*3.14*(6.3*10⁵ м + 64*10⁵ м) * 1,7 10⁻⁴ с⁻¹ ≈ 7505 м/с