vallod
?>

1. Відомо, то при плавленні температура тіла не змінюється. При цьому внутрішня енергія тіла (0. ) а) Теж не змінюється б) Збільшується в) Зменшується 2. Колба з льодом, іцо має температуру 0 °С, опущена в воду тієї ж температури. Що буде відбуватися? (0, ) а) Лід почне плавишся б) Вода почне замерзати в) Нічого не зміниться 3. Що відбувається з температурою тіла при його кристалізації? (0.5 бат) а) Не змінюється б) Зменшується в) Підвищується 4. Чи можна шматочок срібла розплавити в алюмінієвій ложці? Температура плавлення алюмінію 660 °С, срібла - 962 °С. (0. ) а) Можна б) Не можна в) Можна, якщо дуже швидко нагріти ложку 5. Температура плавлення ртуті -39 °С. Рідка ртуть почала кристалізуватися, і через деякий час її температура стала дорівнює -39, 1 °С. В якому стані знаходиться ртуть? (І бал) а) Частину ртуті в рідкому стані, частина в твердому б) В твердому стані в) В рідкому стані 6. Чи може питома теплота плавлення однієї та тієї ж речовини мати різні значення? (І бал) а) І Іе може б) Може, якщо маса речовини різна в) Може, якщо атмосферний тиск зміниться 7. Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 4 т сталі, нагрітої до температури плавлення? ( ) 8. Скільки заліза, взятого при температурі плавлення, можна розплавити, передавши йому кількість теплоти 351 кДж? ( ) 9. Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 255 г срібла, взятого при температурі 21 °С? Зобразіть цей процес на графіку. ( )

Физика

Ответы

Valerevna Tuzova

ЗАДАЧА 1

В данный момент расстояние между двумя таксистами 345 км. На каком расстоянии будут находиться таксисты через два часа, если скорость одного 72 км /ч., а другого  -68 км /ч., и они выезжают навстречу друг другу одновременно?

Первый решения
1) 72 + 68 =140 (км /ч.) – скорость сближения таксистов.
2) 140 * 2 = 280 (км) – на такое расстояние таксисты    приблизятся друг к другу за 2 часа.
3) 345 – 280 = 145 (км) – на таком расстоянии будут таксисты через 2 часа.
ответ: 145 км.

Второй решения

1) 72 * 2 =144 (км) – такое расстояние проедет один таксист за 2 часа.

2)  68 * 2 = 136 (км) – такое расстояние проедет другой таксист за 2 часа.

3) 144+ 136 =280 (км) – на такое расстояние таксисты приблизятся друг к другу за 2 часа.

4) 345 – 280 = 145 (км) – на таком расстоянии будут таксисты через 2 часа.

ответ: 145 км.

ЗАДАЧА 2

Расстояние между городами А и В 720км. Из А в В вышел скорый поезд со скоростью 80 км /ч. Через 2 часа навстречу ему  из В в А  вышел

пассажирский поезд  со  скоростью 60 км /ч. Через  сколько  часов после   выхода  пассажирского  поезда  эти  поезда встретятся?

Решение

1) 80*2=160(км скорый поезд за 2 часа.

2) 720-160=560(км) -осталось пройти поездам.

3) 80+60=140(км/ч) -скорость сближения 2 поездов.

4) 560:140=4(ч) -был в пути пассажирский поезд.

ответ: 4часа.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

1. Відомо, то при плавленні температура тіла не змінюється. При цьому внутрішня енергія тіла (0. ) а) Теж не змінюється б) Збільшується в) Зменшується 2. Колба з льодом, іцо має температуру 0 °С, опущена в воду тієї ж температури. Що буде відбуватися? (0, ) а) Лід почне плавишся б) Вода почне замерзати в) Нічого не зміниться 3. Що відбувається з температурою тіла при його кристалізації? (0.5 бат) а) Не змінюється б) Зменшується в) Підвищується 4. Чи можна шматочок срібла розплавити в алюмінієвій ложці? Температура плавлення алюмінію 660 °С, срібла - 962 °С. (0. ) а) Можна б) Не можна в) Можна, якщо дуже швидко нагріти ложку 5. Температура плавлення ртуті -39 °С. Рідка ртуть почала кристалізуватися, і через деякий час її температура стала дорівнює -39, 1 °С. В якому стані знаходиться ртуть? (І бал) а) Частину ртуті в рідкому стані, частина в твердому б) В твердому стані в) В рідкому стані 6. Чи може питома теплота плавлення однієї та тієї ж речовини мати різні значення? (І бал) а) І Іе може б) Може, якщо маса речовини різна в) Може, якщо атмосферний тиск зміниться 7. Яка кількість теплоти потрібна для плавлення 4 т сталі, нагрітої до температури плавлення? ( ) 8. Скільки заліза, взятого при температурі плавлення, можна розплавити, передавши йому кількість теплоти 351 кДж? ( ) 9. Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 255 г срібла, взятого при температурі 21 °С? Зобразіть цей процес на графіку. ( )
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*