4000 Вт
Объяснение:
P=mgh/t=200*10*2/1=4000 Вт
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Виконуючи ривок, важкоатлет підняв штангу масою 200 кг на висоту 2 метри за 1 сек. Яку потужність він при цьому розвинув ть, дуже
4000 Вт
Объяснение:
P=mgh/t=200*10*2/1=4000 Вт