Dmitrievich-Telishev
?>

Чому оса своїм жалом може створити тиск набагато більше ніж тиск що створює на підлогу людина коли стоїть?

Физика

Ответы

kozak8824

Тому що площа її жала набагато менша, ніж площа обох ніг людини. Тиск дорівнює силі ділення на площу Тому тиск вироблений жалом оси більше,ніж тиск ніг, чим площа менше, тим тиск більше

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чому оса своїм жалом може створити тиск набагато більше ніж тиск що створює на підлогу людина коли стоїть?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Valerevna
dilanarthur27
Dmitrii_Shamilevich2019
pastore
zubov-073620
Yevgeniya1807
masum-2011687
АлексейГагиковна1774
Panfilov_Anna
alex07071
fudan
balabinatanya7174
Inforealto
Yuliya701
daskal83