Dmitrievich-Telishev
?>

Чому оса своїм жалом може створити тиск набагато більше ніж тиск що створює на підлогу людина коли стоїть?

Физика

Ответы

kozak8824

Тому що площа її жала набагато менша, ніж площа обох ніг людини. Тиск дорівнює силі ділення на площу Тому тиск вироблений жалом оси більше,ніж тиск ніг, чим площа менше, тим тиск більше

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чому оса своїм жалом може створити тиск набагато більше ніж тиск що створює на підлогу людина коли стоїть?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

es196
natalyaionova
rn3ay8
sanseth5
Романенко
zharovaleks
kazimov832
Nivanova995
Яковчук1911
Popova838
fellybrossme
ПетросовичЗаславский
Эрендженова
Vladimirovich351
ainetdinovsnab