Тому що площа її жала набагато менша, ніж площа обох ніг людини. Тиск дорівнює силі ділення на площу Тому тиск вироблений жалом оси більше,ніж тиск ніг, чим площа менше, тим тиск більше
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Чому оса своїм жалом може створити тиск набагато більше ніж тиск що створює на підлогу людина коли стоїть?
Тому що площа її жала набагато менша, ніж площа обох ніг людини. Тиск дорівнює силі ділення на площу Тому тиск вироблений жалом оси більше,ніж тиск ніг, чим площа менше, тим тиск більше