Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
із точок а і в, розташованих на одній вертикалі на відстані 105 м одна від одно, кидають два тіла з однаковою швидкістю 10м/с. тіло 1 кидають із точки а в в кидають вертикально вгору тіло 2.на якій відстані від точки а тіла зустрінуться
ответ:h=120м
Объяснение:
V=105
g=9.8
S=10 м/с
t=2c
h-?
vy=-v01=-10м/с
gy=-g=-10м/с
y1=y2;t2=t1=1
y1=105-10-5²
y2=0+10-5²=10(t1-1)-5(t1-1)²
t=4с-час зустрічі.Через 4 с тіло 1 опиниться в точці з координатою
у1=105+15=120(м)