?>
С КР ПО ФИЗИКЕ 1. Тиск, який створює стовп ртуті висотою 760 мм ( )а) Атмосферний тиск б) Закон Паскаляв) Гідростатичний тиск г) Сполучені посудини2. Одиницею вимірювання в СІ площі поверхні є: ( )а) м2 б) кг/м3 в) Н г) Па3. Сила гідростатичного тиску визначається за формулою: ( )а) p = ρgh б) F = ρgV в) F = ρghS г)4. Подайте в кілопаскалях тиск 230 мм рт. ст. ( )5. Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шарнафти висотою 0, 15 м. Густина нафти 800 кг/м3 ( )6. На тіло об’ємом 0, 002 м3 діє виштовхувальна сила 0, 016 кН. Обчисліть густину рідини, в яку занурене тіло.7. На малий поршень гідравлічного преса, площа якого 200 см2діє сила 100 Н. Яка площа великого поршня, якщо рідина тисне на нього iз силою 2 кН? ( )8. Алюмінієву деталь розмірами 30×30×15 см занурюють в олію.Якусилу потрібно прикласти, щоб утримати цю деталь в олії? ( )
Ответы
1.г
2.а
3.а
4.30.66
5.p=10H/кг•0,15м•800кг/м³=1200Па
6.V=0.002 м3 F=16 H ρ=?
===
F=ρ*V*g
ρ=F/(V*g)=16/(0.002*10)=800 кг/м3
7. S2 = 4000 см2
8.F= p(po)gV
V=30×30×15=13500 см³= 1,35×10^-2 м³
р(ро)= 920 кг/м³
F= 920×10×1,35×10^-2= 124,2 H
Объяснение: