P=m*g/S
m=P*S/g
m=p*V
p*V=P*S/g
V=P*S/p*g=104*10^3*1,5/2600*10=6 м3
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Який об’єм гранітної колони, якщо при площі основи 1, 5 м2 вона своєю вагою чинить 104 кПа? Густина граніту 2, 6 г/см3.
P=m*g/S
m=P*S/g
m=p*V
p*V=P*S/g
V=P*S/p*g=104*10^3*1,5/2600*10=6 м3
Объяснение: