ольга1801
?>

Гусеничный трактор весом 45000 н имеет опорную площадь обеих гусениц 1 , 5 м2. определите давление трактира на грунт

Физика

Ответы

Vkois56

p=mg/s

у трактора две гусеницы значит 

s=2s1=3m^3

p=mg/s=45000/3=15000 pascal

nusupova

1.Електричне поле— одна зі складових електромагнітного поля, що існує навколо тіл або частинок, що мають електричний заряд, а також у вільному вигляді при зміні магнітного поля (наприклад, в електромагнітних хвилях). Електричне поле може ігатися завдяки силовому впливу на заряджені тіла.

2.Джерелом електричного поля можуть бути, крім електричних зарядів, і змінні магнітні поля. 3. Незмінне в часі (статичне) електричне поле може бути створене тільки нерухомими зарядами. Таке поле називають електростатичним

3.Отже, відношення F/q0 є також сталим для кожної точки поля. ... Напруженістю електричного поля називають фізичну векторну величину , що є силовою характеристикою електричного поля в кожній його точці і чисельно дорівнює відношенню сили, з якою поле діє на точковий заряд, поміщений у цю точку, до значення цього заряду.

4.Тому відповідно до означення (1.1), поділивши вектор сили, що діє на будь-який із зарядів на його величину, отримаємо загальний вираз вектора напруженості поля точкового заряду: →E=q4πε0r3→r, де q — алгебраїчна величина заряду, що створює поле, →r — радіус-вектор точки, в якій визначається його напруженість

5.Принцип суперпозиції — допущення, згідно з яким результуючий ефект декількох незалежних впливів є сумою ефектів, викликаних кожним впливом окремо. Справедливий для систем або полів, які описуються лінійними рівняннями.

6.Лінії напруженості (силові лінії) електричного поля — неперервні лінії, дотичні до яких у кожній точці, через яку вони проходять, збігаються з вектором напруженості поля

7.Лінії напруженості не перетинаються, адже в кожній точці поля вектор Е має лише один напрям

Бочкарева Горохова1652

Дано :                       Решение :

m = 60 кг                 Закон сохранения импульса:
M = 300 кг               p1+p2+...pn=0
Vч = 1.2 м/c              По задаче, в проекцию на горизонтальную ось  

Найти :                     имеем начальный импульс до прыжка:
u- ?                           p1= m*Vч
                                 p2=u(m+M) - импульс после прыжка
                                 p1=p2
                                 m*Vч=u(m+M)
                                 u=m*Vч /(m+M) = (60*1.2)/(60+300)= 72/360=0.2 м/с

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Гусеничный трактор весом 45000 н имеет опорную площадь обеих гусениц 1 , 5 м2. определите давление трактира на грунт
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Anastasiamoscow80
Yurevna419
masamosijcuk140244
ДеречинскийИрина1149
Akvamontaz
Yevgenii_Gurtovaya1532
inainainainaina0073
Скворцов
irinakiral
osuvorova7979
Михаил736
borisov
mototeh69
stepanova-natalie