Вот)
Объяснение:
1) разложить на вертикальную и горизонтальную составляющие.
(из прямоугольного треугольника, угол 30*, гипотенуза 10)
2) начальная вертикальная 5 м/с. (определить высоту и время полёта)
3) зная время и горизонтальную составляющую (не меняется) , определить дальность полёта
вертикальна составляющая скорости меняется под действием ускорения свободного падения (9,81 м/с2)
V(t) = V0 + a*t
мяч поднимется на макс. высоту, когда V(t) = 0, V0 = 9.81*t = 5
t = 5/9.81 = 0,51 с
высота подъема h = h0 + a*t^2/2 = 9.81*1.04/2 = 5.1 метров
общее время полёта = 2t = 1.02 с
горизонтальная составляющая скорости 10*корень (3)/2 = 8,66 м/с
расстояние 1,02 * 8,66 = 8,83 метра
Отримані формули дозволяють обчислити середню квадратичну швидкість руху молекул. Середню квадратичну швидкість обчислюють:
Так, за цією формулу середня квадратична швидкість, наприклад, молекул азоту для t = 0 °С, становить 500 м/с, а молекул водню – 1800 м/с. Вперше такі розрахунки були виконані у другій половині XIX ст. і результат виявися настільки неочікуваним, що багато фізиків висловили сумнів щодо правильності молекулярно-кінетичної теорії. Адже відомо, що пахощі поширюються досить повільно – потрібні десятки секунд, щоб запах парфумів, розлитих в одному кутку кімнати, досяг іншого кутка. Наразі це легко пояснити великою кількістю зіткнень між молекулами. Експериментально швидкість теплового руху атомів вперше у 1920 році визначив німецький вчений-фізик О. Штерн (1888–1969).
Объяснение:можно пять звёзд и бо
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
осадков будет выпадать меньше, т.к. из-за большого количества нефти на поверхности океана испарение воды затруднится, образуестя меньше облаков, будет меньше осадков : )