Объяснение:
Розв’язок:
Використовуючи формулу К = О/В визначаємо коефіцієнт зволоження. Він буде становити 0,63:
К = 504 мм : 800 мм
К = 0,63.
Відповідь: коефіцієнт зволоження для м. Дніпропетровська буде складати 0,63.
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
7.Визначте річну кількість опадів для м. Чернівці, якщо величина випаровуваності за рік становить 525 мм, а коефіцієнт зволоження 1, 2.пліз
Объяснение:
Розв’язок:
Використовуючи формулу К = О/В визначаємо коефіцієнт зволоження. Він буде становити 0,63:
К = 504 мм : 800 мм
К = 0,63.
Відповідь: коефіцієнт зволоження для м. Дніпропетровська буде складати 0,63.