Владислава531
?>

Составить рассказ об олимпийских играх от имени участника или зрителя 5 класс

История

Ответы

mbykovskiy

ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ НАПРИКІНЦІ XVIII — У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ XIX СТ.

Мета: на підставі аналізу наведеного тексту визначити, що залишилося незмінним, а що зазнало змін у повсякденному житті українців наприкінці XVIII — у першій половині XIX ст.

Хід заняття

1. Ознайомтеся із запропонованим матеріалом.

2. Дайте відповіді на запитання і виконайте завдання.

3. Зробіть висновки відповідно до мети практичного заняття.

Менталітет — спільне світосприйняття, світобачення, самоусвідомлення б мислення, поведінки й національного характеру, притаманні певному народові.

Повсякденне життя українців

1. Людина і довкілля

Українські землі розташовані в південно-східній частині Європи. Майже дві третини українських земель становили родючі чорноземи, які були головним багатством народу й водночас причиною зазіхання на них сусідів.

Господарювання впливало також на суспільне життя населення. Родючі ґрунти дозволяли українським селянам успішно вести одноосібні господарства, на відміну від їхніх північно-східних сусідів-росіян, де бідні ґрунти й суворий клімат змушували селян об’єднувати свої зусилля для спільної праці.

Переважну більшість українського народу наприкінці XVIII — у першій половині XIX ст. становили селяни, які здавна працювали на землі, жили в невеликих мальовничих селах і не квапилися змінити їх на міські оселі. Розгортання промислової революції спричинило певні зміни у складі населення українських земель, однак і наприкінці XIX ст. селяни становили тут більшість.

ak74-81

Объяснение:

Монархические и либеральные партии , были ликвидированы.

Внутрипартийнач борьба завершилась победой Сталина. Был взят курс на индустриализацию и коллективизацию сельского хозяйства..

однопартийность;

2. официальная идеология;

3. исключительное право государства на руководство всеми средствами массовой информации для распространения официальной идеологии;

4. абсолютная власть верховного правителя;

5. административно-командная система экономики:

6. террор.

Каждый член общества был вовлечен в иерархическую систему

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Составить рассказ об олимпийских играх от имени участника или зрителя 5 класс
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

alekseydovganich6
k-alexey9
samira57
Стефаниди
morozmd
Aleksandr768
Liliya-buc
Azarenkoff
Сороченкова-Александр
hr2251
mototeh69
Lvova_Aleksandr933
rusvicktor
Vitalik6928
stmr29