gabbro19975650
?>

Чому перших дипломатів у XVI ст називали почесними шпигунами?​

История

Ответы

andreanikin

Т.к їх красномовства дозволяло вивідати інформацію, яку їхні співрозмовники говорити не збиралися

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чому перших дипломатів у XVI ст називали почесними шпигунами?​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

temik10808564
evge-borisova2
sanina611
Avolohova
denblacky
obar1
igschuschkov6211
fominovaVladislav1346
VadimovnaIgor
anton1969026203
Татьяна-Мишин1307
vadim1140
ekaizer
Dragun1684
tatyanaryzhkova