lenskiy
?>

Рассчитайте массу 90%-го раствора серной кислоты, необходимого для реакции, если выделился сероводород h2s количеством 0, 1 моль. (ag+2hno3(> agno3+no2|^+h2o)

Химия

Ответы

samuilik-v
1)
            х моль                     0,1 моль
4Zn + 5H2SO4 = 4ZnSO4+H2S↑ + 4H2O
           5 моль                     1 моль
х=n(H2SO4)=0.5 моль
m(H2SO4) = n(H2SO4)×M(H2SO4)
m(H2SO4)= 0,5 моль×98 г/моль = 49 г
m(p-pa H2SO4) = m(H2SO4)/ω(H2SO4)
m(p-pa H2SO4) = 49 г/0,9=54,44 г
ответ: 54,44 г
2)
Ag⁰+2HN⁺⁵O3 = Ag⁺NO3+N⁺⁴O2+H2O
Ag⁰-e⁻ = Ag⁺ | 1 - восстановитель, процесс окисления
N⁵⁺+e⁻= N⁴⁺  | 1 - окислитель, процесс восстановления
helena-belozerova

6)

N2 - ковалентний-неполярний зв'язок (молекулярна КР)

HF - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

NH3 - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

CH4 - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

H2S - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

KCl - іонна зв'язок (іонна КР)

 

4) Найбільш полярної є зв'язок в якій різниця між ЕЛЕКТРОНЕГАТИВНІСТЬ різна. Так як всі мають однаковий елемент - водень, то у хлору електронегативність вище, ніж у інших елементів.

Відповідь: а) H-Cl

 

3) Zn +2 HCl = ZnCl2 + H2

H2 - ковалентний-неполярний зв'язок

ZnCl2 - ковалентний-полярна зв'язок

Схема освіти у вкладенні:хх-електрони на останньому рівні елемента

 

 

8)Дано:

m (Me) = 3,6 г

V (N2) = 1,12 л

Знайти: M (Me)

рішення:

Знайдемо масу металу:

3,6 г    1,12 л

3Me + N2 = Me3N2

х г       22,4 л

3,6 г --- 1,12 л

х г --- 22,4 л

х = 3,6 г ∙ 22,4 л \ 1,12 л = 72 г

Визначимо молярну масу металу:

M (Me) = m (Me) \ n (Me)

M (Me) = 72 г \ 3 моль = 24 г \ моль

M (Me) = Ar (Me) = 24 = Mg (магній)

Відповідь: Mg (магній)

будова атома магнію у вкладенні

e9rebrova

6)

N2 - ковалентний-неполярний зв'язок (молекулярна КР)

HF - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

NH3 - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

CH4 - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

H2S - ковалентний-полярна зв'язок (молекулярна КР)

KCl - іонна зв'язок (іонна КР)

 

4) Найбільш полярної є зв'язок в якій різниця між ЕЛЕКТРОНЕГАТИВНІСТЬ різна. Так як всі мають однаковий елемент - водень, то у хлору електронегативність вище, ніж у інших елементів.

Відповідь: а) H-Cl

 

3) Zn +2 HCl = ZnCl2 + H2

H2 - ковалентний-неполярний зв'язок

ZnCl2 - ковалентний-полярна зв'язок

Схема освіти у вкладенні:хх-електрони на останньому рівні елемента

 

 

8)Дано:

m (Me) = 3,6 г

V (N2) = 1,12 л

Знайти: M (Me)

рішення:

Знайдемо масу металу:

3,6 г    1,12 л

3Me + N2 = Me3N2

х г       22,4 л

3,6 г --- 1,12 л

х г --- 22,4 л

х = 3,6 г ∙ 22,4 л \ 1,12 л = 72 г

Визначимо молярну масу металу:

M (Me) = m (Me) \ n (Me)

M (Me) = 72 г \ 3 моль = 24 г \ моль

M (Me) = Ar (Me) = 24 = Mg (магній)

Відповідь: Mg (магній)

будова атома магнію у вкладенні

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Рассчитайте массу 90%-го раствора серной кислоты, необходимого для реакции, если выделился сероводород h2s количеством 0, 1 моль. (ag+2hno3(> agno3+no2|^+h2o)
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*