grenysherg2873
?>

1. Складіть напівструктурні формули речовин та напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: А) Метан→вуглець→метан→хлорометан Б) Етан→бромоетан→дибромоетан В) Етин→етен→етан→карбон (IV) оксид 2. Встановити молекулярну формулу речовини, якщо масова частка Карбону становить 82, 76%, а 1 л цієї речовини має масу 2, 59 г. Напишіть структурні формули найближчих гомологів цієї речовини. Де ці речовини зустрічаються в природі та яка з них користь ? Розв’яжіть задачу: Природній газ має в своєму складі 80% метану, 2% етану, а решта - негорючі домішки . Який об’єм повітря потрібно для спалювання такого газу об’ємом 2 м3 (врахуйте , що до складу повітря входить 1/5 частина кисню)?

Химия

Ответы

Chistov9721209

ұ 2'5

Объяснение:

маатсннлннвшнкзгкул атындағы қазақ ұлттық медицина университетінде орыс тілін біттің ба деп жатырқ деді телефонды түнде көп қарауға болмайды ғой деп жатыр едім өшіп қағба және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау және

loa364

Объяснение:

                                 51 г                                   Х г

1)    3CuCl2      +       2Al    =    2 AlCl3    +      3Cu

                             n=2 моль                           n=3 моль

                          М=27 г/моль                    М =64 г/моль

                          m=54 г                              m=192 г

51 г  Al    -    Х г   Cu

54 г  Al   -   192 г Cu

m(Cu) = 51 * 192 / 54 = 181 г

     69 г                                       Х моль            Х л                          

2)   2 Na       +      2H2O    =      2NaOH     +     H2

n=2 моль                              n=2 моль             n=1 моль

М=23 г/моль                                                      Vm=22,4 л/моль

m=46 г                                                                 V = 22,4 л

69 г  Na   -   Х моль  NaOH

46 г  Na    -   2 моль   NaOH

n(NaOH) = 69 * 2 / 46 = 3 моль

69 г  Na    -    Х л   Н2

46 г  Na    -   22,4 л  Н2

V(H2) = 69 * 22,4 / 46 = 33,6 л

                            100 г                   Х г                  Х моль

3)   FeCl3      +     3NaOH     =     Fe(OH)3    +    3NaCl

                          n=3 моль          n=1 моль            n=3 моль

                       М=40 г/моль       М=107 г/моль

                       m=120 г                m=107 г

100 г  NaOH    -    Х г    Fe(OH)3

120 г  NaOH     -   107 г   Fe(OH)3

m(Fe(OH)3 = 100 * 107 / 120 = 89 г

100 г   NaOH    -    Х моль   NaCl

120 г   NaOH    -    3 моль   NaCl

n(NaCl) = 100 * 3 / 120 = 2,5 моль

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

1. Складіть напівструктурні формули речовин та напишіть рівняння реакцій, що лежать в основі схеми: А) Метан→вуглець→метан→хлорометан Б) Етан→бромоетан→дибромоетан В) Етин→етен→етан→карбон (IV) оксид 2. Встановити молекулярну формулу речовини, якщо масова частка Карбону становить 82, 76%, а 1 л цієї речовини має масу 2, 59 г. Напишіть структурні формули найближчих гомологів цієї речовини. Де ці речовини зустрічаються в природі та яка з них користь ? Розв’яжіть задачу: Природній газ має в своєму складі 80% метану, 2% етану, а решта - негорючі домішки . Який об’єм повітря потрібно для спалювання такого газу об’ємом 2 м3 (врахуйте , що до складу повітря входить 1/5 частина кисню)?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Vrpeshka
vovababkin1477
intermar2000
nikziam
aguliaeva
kolefe22171
darialyagina
most315
polyakovaelena
ВалерийАндреевна1788
deshkina82
anitanemtsewa
len4ik1986
AleksandrovnaIgor
zodgener