Дано: m(p-pNa2SO3)=200г w(p-p Na2SO3)=10% m(p-pHNO3)=150г w(p-pHNO3)=20%; M(Na2SO3)=126 г/моль М(HNO3)=63 г/моль М(NaNO3)=85 г/моль М(H2SO3)=82 г/моль Найти: m(NaNO3)+m(H2SO3)=? Na2SO3+2HNO3=> 2NaNO3+H2SO3; Решение: 1) m(Na2SO3)= 200*0,1=20г 2) m(HNO3)=150*0,2=30г 3)Na2SO3+2HNO3=> 2NaNO3+H2SO3 По условию реакции: 1 моль- Na2SO3, 2 моль-NaNO3 По условию задачи: v(Na2SO3)=20/126 г моль=0,2 моль Х моль-NaNO3 X=0,4 моль- v(NaNO3)=> m(NaNO3)=0,4*85=34 4)По условия реакции: 2 моль-HNO3, 1 моль-H2SO3 По условию задачи: v(HNO3)= 30/63=0,5 моль Х моль- H2SO3 Х= 0,25 моль- v(H2SO3)=> m(H2SO3)=0,25*82=20,5 г 5)m(NaNO3)+m(H2SO3)=20,5+34=74,5 г ответ: 74,5 г Вроде бы вот так:)
eutenkova805
24.12.2020
1)Амоніаковий розчин арґентум(І) оксиду [Ag(NH3)2]OH у процесі нагрівання з альдегідами окислює альдегід до кислоти (у формі її амонієвої солі) з утворенням вільного металевого срібла. Відновлене срібло лягає тонким шаром на стінки хімічної посудини, у якій протікає реакція, і виходить срібне дзеркало. Така взаємодія отримала назву реакції «срібного дзеркала» і є якісною на альдегіди. Вот так виглядає запис цієї реакції: 2[Ag(NH3)2]OH + R-CHO → R-(COONH4) + 2Ag↓ + 3NH3 + H2O 2)Часткове окиснення — купрум(II) гідроксидом до кислоти (у даному випадку — оцтової). Утворюється червоний осад Сu2O. Це теж якісна реакція для визначення альдегідів.
Ответить на вопрос
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Кислоти-це складні речовини, які складаються з... 1) металічного елемента та кислотного залишку 2) атомів Гідрогену та кислотного залишку
2
Объяснение:
2) атомів Гідрогену та кислотного залишку.