larazaytseva
?>

решить задачу по химии :Рассчитать массу растворенного вещества в растворе, полученном при добавлении к воде, масса которой 100 г натрия массой 1, 15 г​

Химия

Ответы

Александр734
                              490 г                 Х г                       Х г
    BaO         +      H2SO4    ->      BaSO4        +        H2O
                          n=1 моль            n=1 моль               n=1 моль
                        М = 98 г/моль      М=233 г/моль         М = 18 г/моль
                        m=98 г                 m=233 г                  m=18 г

490 г H2SO4    -    Х г BaSO4
98 г H2SO4     -    233 г BaSO4
m(BaSO4) = 490 * 233 / 98 = 1165 г

490 г H2SO4    -    Х г Н2О
98 г H2SO4      -   18 г Н2О
m(H2O) = 490 * 18 / 98 = 90 г
rpforma71189

Відповідь:

Застосування галогенів Фтор-F2 1.Для отримання HF. 2 Для отримання фреону. 3 Для одержання речовин у боротьбі зі шкідниками. 4. Для отримання тефлону. 5. Підвищує стійкість зубів до карієсу,  Стимулює кровотворення, 6. Репаративні процеси при переломах кісток.  7. Реакції імунітету. 8. Бере участь у зростанні скелета.  9. Попереджає розвиток старечого остеопорозу.

Хлор-Cl2 1 Для отримання медикаментів, пластмас, барвників. 2.Для відбілювання тканин і паперу 3. Для знезараження питної води. 4. Вбиває хвороботворні бактерії. 5. Рідкий хлор викликає серйозні опіки шкіри. 6. Газоподібний хлор має сильну подразнюючу дію, особливо на очі і дихальну систему.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

решить задачу по химии :Рассчитать массу растворенного вещества в растворе, полученном при добавлении к воде, масса которой 100 г натрия массой 1, 15 г​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Шаленко
kosharikclub
Yevgenevich775
larinafashion829
ooofishai4064
eshabunina
o-lala88387
ellyb106786
isinyakin
ska67mto3983
skachmin
galichka12
МуратМарина1140
Larax0819
Nikishina