evada2
?>

1. Будова атому елемента, визначити кількість протонів, електронів, нейтронів: AI 2. Вкажіть тип хімічного зв'язку та механізм утворення молекули: FeCI, 3. Гідроксид елемента Е, що розміщується у третьому періоді, при прожарюванні з калій гідроксидом утворює сполуку складу KEO, , масова частка Оксигену в якій становить 32, 65 %. Визначте невідомий елемент в та вкажіть його протонне число. 4. У системі СН, (г) + CO. (г) = 2CO (г) + 2H, (г), ДН = 247, 37 кДж, встановилася рівновага. Зміною яких параметрів можна досягти зміщення рівноваги вліво (у бік реагентів)? 5. Написати молекулярні, повні та скорочені йонні рівняння реакції між попарно взятими речовинами. Пояснити, чому вони проходять до кінця. CaCl, та Na, CO, 6. Визначте ступені окиснення елементів у сполуках, формули яких наведено нижче і вкажіть їх над символами елементів: PCI, Na, SeO, , Al(NO), O, PO, 7. Визначте в кожному з наведених нижче рівнянь окисно-відновних реакцій окисник, відновник, назвіть процеси окиснення й відновлення, а також проставте коефіцієнти. NaCrЮ, + KCIO, + NaOH = Na, Cro, + KCl + H, 0

Химия

Ответы

ibarskova1542

ответ: C6H12O

Объяснение:

1) m(в-ва) = 5 г

V(в-ва) = 1,12 л

\frac{m}{M} = \frac{V}{Vm}

M = (Vm*m)/V = (22,4*5)/1,12 = 112/1,12 = 100 г/моль

2) ω(C) = 72%

ω(H) = 12%

ω(O) = 100 - (12 + 72) = 16%

ω(C) ω(H) ω(O)

\frac{w(C)}{Ar(C)} : \frac{w(H)}{Ar(H)} : \frac{w(O)}{Ar(O)}

6 : 12 : 1

C6H12O - простейшая формула

M(C6H12O) = 12*6 + 1*12 + 16*1 = 72 + 12 + 16 = 100 г/моль

3) Так как молярные массы совпадают, то C6H12O - истинная формула

4) Изомеры приведены на рисунке

Названия:

1) гексаналь

2) 4-метилпентаналь

3) 3-метилпентаналь

4) 2-метилпентаналь

5) 3,3-диметилбутаналь

6) 2,2-диметилбутаналь

7) 2,3-диметилбутаналь


Определите структурную формулу оксигеновмиснои соединения, если известно, что она состоит из 72% угл

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

1. Будова атому елемента, визначити кількість протонів, електронів, нейтронів: AI 2. Вкажіть тип хімічного зв'язку та механізм утворення молекули: FeCI, 3. Гідроксид елемента Е, що розміщується у третьому періоді, при прожарюванні з калій гідроксидом утворює сполуку складу KEO, , масова частка Оксигену в якій становить 32, 65 %. Визначте невідомий елемент в та вкажіть його протонне число. 4. У системі СН, (г) + CO. (г) = 2CO (г) + 2H, (г), ДН = 247, 37 кДж, встановилася рівновага. Зміною яких параметрів можна досягти зміщення рівноваги вліво (у бік реагентів)? 5. Написати молекулярні, повні та скорочені йонні рівняння реакції між попарно взятими речовинами. Пояснити, чому вони проходять до кінця. CaCl, та Na, CO, 6. Визначте ступені окиснення елементів у сполуках, формули яких наведено нижче і вкажіть їх над символами елементів: PCI, Na, SeO, , Al(NO), O, PO, 7. Визначте в кожному з наведених нижче рівнянь окисно-відновних реакцій окисник, відновник, назвіть процеси окиснення й відновлення, а також проставте коефіцієнти. NaCrЮ, + KCIO, + NaOH = Na, Cro, + KCl + H, 0
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

nurtilekisakov
shyroshka836103
udalova-yelena
adhotel
rezh2009766
filippovev1
delfinmos
Murad Gushcharin
profitgroup51
polotovsky
Бисеров-Чистякова
Bolshakova Shigorina
Nefedova1432
zybin41iz81
Мария1414