15л хл
3О2=2О3
3л 2л
пропорция:
15лхл
3л2л
х=15*2/3=10литров озона
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Під час пропускання кисню через спеціальний прилад (озонатор) частина цього газу перетворилася на озон O3. Об’ємна частка озону в добутій суміші газів кисню й озону становила 8 %. Яким був відносний вихід озону?
15л хл
3О2=2О3
3л 2л
пропорция:
15лхл
3л2л
х=15*2/3=10литров озона
Объяснение: