Nugamanova-Tatyana840
?>

Почему пьеса заканчивается прославлением ярило-солнце несмотря на трагическую гибель Мизгиря и Снегурочки? Как в пьесе изображён Ярило? ​

Литература

Ответы

ovalenceva77

Объяснение:

Софійка - звичайна дівчинка середнього шкільного віку. Вчиться Софія непогано вона не є відмінницею. Стосунки з колективом у школі у неї теж посередні, вона не є лідером. Несподівано дівчина закохується у Вадима - самотнього багатого хлопця без опіки батьків, який виховується вулицею. Сашко - хлопець, що закоханий у неї, є для Софії "бомжиком". Тут проявляється її закомплексованість та небажання сприймати світ серцем. Софія бачить очима.

    Вадим краде та палить, проте дівчина на це не зважає. Вона свято вірить у їхнє кохання та майбутнє продовження. Наприкінці твору дівчина зрозуміла всю сутність Вадима, проте на чуйного та надійного Сашка її очі так і не розкрились. Тобто Софійка - це, насамперед, людина, з усіма її достоїнствами, вадами та недоліками.

Детальніше - на -

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Почему пьеса заканчивается прославлением ярило-солнце несмотря на трагическую гибель Мизгиря и Снегурочки? Как в пьесе изображён Ярило? ​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

shilinmikhaillg
Viktorovna_Yurevna
Аверьянова
koxhulya61
avdoyan6621
svt5299
Butsan-Bagramyan
tboychenko
Viktoromto
annasv8
rynaodal
yanagitsina
optikmir
ktripoleva294
vikgor45