mariokhab
?>

Мама купила 25 кг муки .за один день она потратила 3 кг муки.сколько процентов муки осталось?

Математика

Ответы

Анатольевич447
81 Процент остался окей
denblacky
25 кг = 100%
25-3=22кг
22кг=х%
х=22*100% /25=88%
Вроде так
gorbelena1971
Биектау районы- муниципаль районы төньяк-көнбатышында урнашкан һәм Татарстан Республикасы белән чиктәш Марий Эл Республикасы. Керә Казан агломерацию Административ үзәге — бистә, Биектау. 1920 елга кадәр район территориясе анда Казан һәм Лаеш өязе, 1920 елдан 1930 елга — Арча һәм Лаеш кантонда, 1930-1935 нче ел — Казан, Питрәч, Дубъязском һәм Арча районнарында. Оеша 10 февраль 1935 ел. 26 март 1959 елның районы составына кергән территориясенең упраздненного районы столбище кишәрлек. Упразднен 10 февральдә 1963 елның тапшыру территориясе составына Арча һәм яшел Үзән районнары. Восстановлен 12 гыйнвар 1965 ел. -_-/// а если я тогда подпишис ь на мой каБиектау районы- муниципаль районы төньяк-көнбатышында урнашкан һәм Татарстан Республикасы белән чиктәш Марий Эл Республикасы. Керә Казан агломерацию Административ үзәге — бистә, Биектау. 1920 елга кадәр район территориясе анда Казан һәм Лаеш өязе, 1920 елдан 1930 елга — Арча һәм Лаеш кантонда, 1930-1935 нче ел — Казан, Питрәч, Дубъязском һәм Арча районнарында. Оеша 10 февраль 1935 ел. 26 март 1959 елның районы составына кергән территориясенең упраздненного районы столбище кишәрлек. Упразднен 10 февральдә 1963 елның тапшыру территориясе составына Арча һәм яшел Үзән районнары. Восстановлен 12 гыйнвар 1965 ел.
ulyana-d

на 625 т капусты  вырастили больше на площади 25 га в южных регионах.

Пошаговое объяснение:

Первый

1) 60 - 25 = 35 т/га выращивают в северных регионах

2) 60 х 25 = 1500 т капусты собрали с 25 га в южных районах

3) 35 х 25 = 875 т капусты собрали с 25 га в северных районах

4) 1500 - 875 = на 625 т капусты  вырастили больше на площади 25 га в южных регионах.

Второй исходим из того, что с каждого га на юге собирают на 25 т больше капусты, следовательно

1) 25 х 25 = на 625 т капусты  вырастили больше на площади 25 га в южных регионах.

Очевидно, что второй рациональнее.

2) 25 х 25 = на 625

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Мама купила 25 кг муки .за один день она потратила 3 кг муки.сколько процентов муки осталось?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Elen-Fler
orbbsvsupply
krutikovas
Pavlovna-Golovitinskaya378
v-zhigulin1
Тихонова
АнжелаВасильевич
Найдите сумму. а)5 1/3+2/3;б)5/7+1 2/7; ​
Lopatkin_Shchepak174
Сравнение дробей 1 1/4 2 1/5​
lescha-77766
atamanov5
ikuvila5484
chysvv
kav511
club-pushkin
Татьяна902