ответ:4 кг. цукерок по 65 грн. та 2 кг. цукерок по 80 грн;
Пошаговое объяснение:80*2+65*4=420.
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Мама купила 6 кг цукерок двох видів за ціною 80 грн. і 65 грн. Скільки кілограмів цукерок кожного виду купила мама, якщо покупка коштувала 420 грн.?
ответ:4 кг. цукерок по 65 грн. та 2 кг. цукерок по 80 грн;
Пошаговое объяснение:80*2+65*4=420.