ЕкатеринаРустам
?>

Розв'яжіть, склавши рівняння з однією змінною. 4 кг цукерок і 3 кг пряників коштують 26 грн, а 6 кг цукерок і 2 кг пряників — 34 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг пряників? ​

Математика

Ответы

kabanovae

Пошаговое объяснение:

Конфеты = х

Пряники = у

4х + 3у = 26

6х + 2у = 34 | : 2

4х + 3у = 26

3х + у = 17

4х + 3у = 26

у = 17 - 3х

4х + 3(17 - 3х) = 26

у = 17 - 3х

4х + 51 - 9х = 26

у = 17 - 3х

4х - 9х = 26 - 51

у = 17 - 3х

-5х = -25

у = 17 - 3х

х = -25 : (-5)

у = 17 - 3х

х = 5

у = 17 - 3х

х = 5

у = 17 - 3*5

х = 5

у = 2

Конфеты = 5 грн

Пряники = 2 грн

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Розв'яжіть, склавши рівняння з однією змінною. 4 кг цукерок і 3 кг пряників коштують 26 грн, а 6 кг цукерок і 2 кг пряників — 34 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок і 1 кг пряників? ​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

PivovarovaIlina1437
stasletter
kruttorg
syana80
lavr74
Алена
minasov19
amaraks67
stendpost
Sokolova-Shcherbakov
info49
Tochkamail370
dashanna04225
pravovoimeridian
Викторович