lukanaft
?>

Скласти речення зі словом писанка жито неділля

Украинская мова

Ответы

titovass9
На  пасху  я  зробив  гарну  писанку. жовте  поле  колишеться,  на  ньому  жито видніеться. в  неділю  я  їду  до  аквапарку.
виталийВячеславович
1.моя  мама  ,  дуже  полюбляє розписувати  писанки 
smnra219
Учора у нашій школі відбувся святковий концерт, присвячений 59-й річниці перемоги над німецькими загарбниками. зранку всі були схвильовані, дещо напружені: чекали на приїзд гостей. і ось ми, виструнчившись із квітами в руках, стоїмо на парадних східцях. всі зосереджено дивимося на вхідні двері. вони відкриваються — і я мало не впав від здивування. першим йшов мій дідусь. він був одягнений у свій новий костюм, а на костюмі виблискували ордени та медалі. я страшенно пишався тим, що мій дідусь іде ось так, першим, відкриваючи парад ветеранів. потім усі розташувалися в актовій залі, і розпочався концерт. учні нашого, 6-а класу, приготували естрадний номер, який складався з танцю та пісні. нам плескали в долоні, і ми, схвильовані, сходили зі сцени, не пам'ятаючи себе. але коли залунало з динаміків "день перемоги" і всі встали, сльози навернулися мені на очі. я підбіг до дідуся і вручив йому свій букет квітів. тепер наш 6-а клас вирішив влаштовувати щорічні концерти для ветеранів. ми запрошуємо всіх взяти участь у святкуванні і сподіваємось, що всі відгукнуться на нашу пропозицію
ЕвгенияСергеевна

фонетика. орфоепія. орфографія

урок №57

тема. ненаголошені [е], [и], [о] в коренях слів. правопис. орфограма (практично).

мета:

□  навчальна:   систематизувати  й  узагальнити  знання  учнівпро  написання  ненаголошених  голосних  [е], [и], [о]  в  кореняхслів;   формувати  орфографічні й орфоепічні вимоги ненаголошених голосних [е], [и], [о] в коренях слів;

□  розвивальна:   розвивати  вміння  школярів  працюватиколективно  та  самостійно;   логічне  мислення,  творчу  уяву; мовленнєві  навички;

□  виховна:   виховувати  особливе  ставлення до природи, бажати примножувати її красу.

внутрішньопредметні зв’язки:   морфологія, синтаксис, лексикологія.

міжпредметні зв’язки:   мова, література, українознавство.

тип уроку: урок засвоєння нових знань.

хід уроку

i. організація класу

ii. мотивація пізнавальної діяльності.

повідомлення теми, мети і завдань уроку

iii. актуалізація опорних знань, умінь і навичок

гра «створіть нове слово»

►  змініть частину мови за наголосу:

іменник — прикметникіменник — дієсловопогані —цвіту —кленові —дзвони —

творче конструювання

►  складіть речення із парами слів.

дорога — дорога, припасти — припасти.

iv. вивчення нового матеріалу

робота з таблицею

►  як перевірити написання слів із ненаголошеними [еи], [ие], [0у].

№правилоприклади1змінити форму словаголуби — голуб, весло — весла, листи — лист2дібрати спільнокореневе словорозумний — розум, гречаний — гречка, зупинити — зупинка3літера е в сполученні-ере-, -еле-череда, зеленіти, береговий4літера  и  в сполученні-ри-, -ли-крижаний, кривавий, блищати5випадний  [е]травень (травня), човен (човна)

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Скласти речення зі словом писанка жито неділля
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

e90969692976
Kalmikova1666
volodinnikolay19
ВладимировичСтанислав
oooviktoria17
oldulo74
Кириллов57
Yuliya mikhail
Zebra198383
Валентина980
bellaalya13862
Андреевич-Екатерина1974
dariamay1996
Khlustikova_Borisovna
Klochkov malakhov1974