1) у мене є велике село.2 воно біля річки,3)усі хто живе біля річки купаються там .4)ця річка як і село велика .5)я також купаюсь на річці
glebshramko
14.12.2022
До нас на поріг прийшла весна ,яку ми дуже чекали.закінчилися холодні, зимні дні і природа розпочинає своє пробудження.дерева почнуть одягати своє зелене вбрання. під променями сонця тане останній сніг і веселими ручайками біжить по дорогам.скоро з*являться перші весняні квіти : проліски і підсніжники .які будуть радувати усіх оточуючих людей. а яке красиве весняне небо, воно синє-синє .в його безкрайніх морях летять повертаючись до дому з теплих країв лебеді.своїм криком розголошуючи,що прийшла весна.
novdodCT
14.12.2022
Дівчина йшла коридарома школи, поринувши у читання книг, і раптом її збив хлопець. -вибач, я випадково, - каже він, підбираючи книги з підлоги -нічого, моя вина -о, готоуєшся до зно, як бачу -та-а- - слідкуючи за останніми новинами, боюся одинадцятого класу. кожен рік щось нове! - ось-ось. зовсім недавно потрібно було здавати лише 3 предмети, а тепер - 4, - обурено каже дівчина. - з наступного року обов'язковим предметом стане ійська мова,-відводячи очі, говорить хлопець. - добре, що хоч здаєш історію україни або на вибір. - ну, це так-так. я просто у захваті від тих людей, які зно на 200 ів. - це так-так. ну, давай, я далі вчитись. успіхів! - тобі теж. і знову гори книг, і знову відпочинку як кіт наплакав, але вона не здавалась. і вже зовсім скоро, через рік, написала зно з української мови і літератури на 200 ів.