ИринаАлександровна
?>

Нужен текст 5-10 предлажеий "лучший момент этого лета"

Украинская мова

Ответы

Морозов
Я провёл лето хорошо. я был на море было там весело. катался на лодках,на байке, ел мороженое,и на дискотеку ходил. хорошо было на море но жаль что каникулы кончились. Я не забуду лето которое.
mdclcompany
1.відчинила вікно, і духмяна хвиля ранкової свіжості підхопила мене на крила спогадів.2.ударив грім, і зразу шкереберть пішло життя.3.невелика пасіка була огороджена низьким тином і обставлена од півночі очеретом.4.бігла стежка в далеч і губилась, а мені у безтурботні дні назавжди, навіки полюбились ніжні і замріяні пісні.5.тягуче закашлявся грім, і об листя запорощали великі, мов боруб'яхи, краплі.6.давно закінчились обжинки, і степ соляркою пропах, і ховрашок стоїть навшпиньки із соломинкою в зубах.7.он красуються в траві ромашки, а там синіють запізнілі дзвіночки, а он горять пелюстки гвоздики.8.тілько сухо й дзвінко тріщать у саду цвіркуни, та шарудять стривоженя тополі. 1.відчинила вікно, і духмяна хвиля ранкової свіжості підхопила мене на крила спогадів.(речення розповідне, неокличне, складносурядне; складається з 2 частин, сполучник сурядності - і; перша частина - односкладне, означено-особове, непоширене, неускладнене; 2 ч. - умовно двоскладне, поширене, ускладнене).і так розібрати ще 2 складносуряні речення.
olg53362928
     Скласти твір на тему "Чи подобається тобі літо?" пропоную так:
     Літо - одна з найчудовіших пір року. Я люблю його за те, що у цей час школярі просто відпочивають та насолоджуються життям. Літо - це час моря, прогулянок та радощів. Не потрібно щодня прокидатися зрання та йти до школи. Можна просто гуляти з друзями та чарівно проводити час.
     Влітку всі дерева вкриті зеленню, а за віконечком завжди цвітуть гарні квіточки. Природа радіє разом зі школярами. Проте, влітку буває аж занадто спекотно. Здавалось, що спеку перенести легше, ніж холод. Але це не так. Якщо на вулиці понад сорока градусів, то вже не так хочеться гратися у м'яч чи волейбол. Хочеться просто посидіти в затінку. Отже, літо - гарна пора року, що має власні плюси та мінуси.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Нужен текст 5-10 предлажеий "лучший момент этого лета"
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Bsn1704
Guru-tailor
rsksnb
Chopper-hinter25
Svetlana
krasnova1977
Джамалутдинова Докучаев
Розібрати за будовою забувається
Александровна1244
euzdenova
Алексеевич949
Татьяна902
movlam11
Dragun1684
frdf57
Николаевна Филиппов1936