але переносити з рядка в рядок потрібно так: вста - вля-ють
Нина1449
25.05.2021
Дуже легко заблукати у місті. Багато людей, кожен іде у своєму напрямку, всі поспішають. Місто знаходиться у вічному шумі. Одного разу, йшовши з батьками, я заблукав. Ні, це був не ліс, це було місто. Ми поспішали на тролейбус та батьки через голосний гомін не помітили, що я відстав від них. Звичайно, не побачивши батьків поряд у мене почалася паніка. Але опанувавши себе я вирішив почекати маршрутку до роботи батьків. Але збагнушви потім я побачив різні номерки у тролейбусів і зовсім заплутався. Я був маленький... Навіть не знав номер телефона мами чи тата. Пізніше мене помітив офіцер та й відвіз мене додому. Все скінчилося добре) Дякую йому!)
Lidburg
25.05.2021
Я, наприклад, мріяла про героїчні будні пожежника. Згодом до мрії додалося ще знання того, що вони дуже довго сплять, що вранці, особливо коли тебе будили йти до школи, тільки укріпляло цю мрію. Згодом я став більш практичним. Письменник, думав я, от та професія, що приносить славу, гроші і не особливо перетруждає організм працею. Працюючи в редакції, я зрозумів, що письменництво – це дуже важка праця. Ще були думки про посаду держслужбовця в Україні – слави немає, зате є кошти і пенсія. Але днями я зрозумів, що це все пусте. Тепер я хочу стати митником. Словацьким митником. я хочу працювати в Словацькій митниці. Ну, може, ще дегустатором. Там теж гроші за смакоту надурно платять.
вста-вля-ють ось так ділиться це слово на склади