-Чи помітив ти,що з кожним роком твоє життя все більше пов"язується з мовою?
-Може й не помітив
-До мови ти звик тому й не звертаєш на це уваги.
-Так я розумію ,коли мені було 3-4 роки я постійно запитував як називається той чи інший предмет з чого він.
-От бачиш,а коли ти неправильно вимовляв якесь слово,тебе виправляли.
-Тобто з до старших я поступово вивчав мову,оволодівав мовленням?
-Так звичайно,щомісяця,щодня в літературну мову приходить багато слів,але ми цього не помічаємо.Це слова що називають предмети та явища ,які з"являються у нашому житті.
-Завдяки цьому мова постійно поповнюється,збагачується новими словами,розвивається,але залишається зрозумілою.
-Так і полічити їх ніхто незможе.
Моя кімната.
В моїй кімнаті дуже затишно. На підвіконні стоіть ваза з квітами. Кожної неділі я змінюю колишні квіти на нові. В мене в кімнаті звичайно є моє ліжко, два м"яких кресла і робочий стіл. На робочому столі в мене стоїть мій комп"ютер. Біля мого робочого столу стоїть стілець. Він дуже м"який і зручний. Шпалери в моїй кімнаті голубі, під колір неба. Мені дуже подобається цей колір. На шпалерах намальовані хмаринки і сонечко. Це нагадує мені вулицю і тепло. Коли зайти в кімнату прямо через чотири метра можна побачити велике вікно. В мене з лівої сторони кімнати стоїть комод з моїм одягом, та приладдям для школи. Ось така моя кімната)))
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
-Привіт!
-Привіт!
-Як справи?
-Добре ,а в тебе
-Чудово!
-А в тебе є сестра чи брат?
-Так,є.Сестра
-А як вона виглядає і скільки їй років?
-Їй 18 років.Волосся русе,в неї зелені очі,на зріст вона не висока-1м. 58см.
-Напевно гарна,А ти вважаєш її красунею?
-Звісно)
-Зрозуміло!
- Добре,бувай!Мені вже час!
-Бувай,мені також.