rechkai64
?>

Дiалог з подругою розмова пiд час прогулянки вихiдним днем.4 клас

Украинская мова

Ответы

Staroverovanatasa494

-привіт,юле!

-о привіт катре!

-чим плануєш займатися завтра?

-я завтра піду с татом до кінотеатру,а ти?

-а я не знаю батьки будуть на роботі мабуть буду сидіти сама вдома.

-так давай підеш з нами?

-а можна?

-звичайно і мені веселіше буде!

-юле яка ти гарна подруга!

-ти теж дуже гарна завтра об одинадцятій годині зустрічаємося тут.

-добре.бувай!

-бувай!

 

Nertman45

урок

и та і в кінці прислівників

мета:   сформулювати знання семикласників з основними правилами правопису голосних и та і в кінці прислівників; сприяти зміцненню навичок правопису прислівників з відповідною орфограмою, пояснювати її за орфографічних правил; формувати загальнопізнавальні вміння правильно писати прислівники з вивченою орфограмою;   комунікативні, усні та письмові навички мовлення;   виховувати морально-етичні почуття.

тип уроку:   урок формування практичних умінь і навичок.

хід уроку 

і. організаційний момент

актуалізація опорних знань учнів

1. фронтальне опитування за темою «прислівник».

1) що називається прислівником?

2) на які питання вони відпові?

3) що означає прислівник?

4) які є групи прислівників за значенням?

5) назвати способи творення прислівників.

6) як твориться вищий ступінь порівняння прислівників?

7) як твориться найвищий ступінь?

8) розказати про правопис н і нн у прислівниках.

2.словниковий диктант – взаємоперевірка  - перевірка у один одного

радісно, сумно, щоденно, страшенно, несподівано, упевнено, лагідно, шалено, беззвучно, несподівано, незрівнянно, змістовно, відповідально, незліченно, напружено.

іі. ознайомлення семикласників з темою, метою й завданнями уроку

запишемо у зошит сьогоднішню дату,

та «класна робота» старанно пишіть.

і тему цікаву ми будем вивчати

«и та і в кінці прислівників запишіть.

вивчення нового матеріалу.

пояснення схеми вчителем.

я поясню вам матеріал але і в мене є до вас проблемне завдання.я почну а ви продовжите.

№37 прочитайте правило і знайдіть що ще не сказали (записує в таблицю)

иіпісля приг г, к, хнавкруги.пішки.верхипісля ж.чпісля ж,ч, к з преф по-по-ведмежи по-товариськи, по-заячивночі, насторожіале: восени, почасти, безвісти ніколи завжди уповні вкупі насправді мимоволі сьогодні

закріплення учнями

користуючись алгоритмом ми з вами закріпимо і запам’ятаємо коли ж пишемо и та і в кінці прислівників.

вправа  378(усно)

вправа  379письмово

вправа 380 розподільний диктант

творчий диктант  (на дошці написано)

утворити  прислівники шляхом поєднання іменників з прийменником пояснити написання.

в(глибина), в(гора), в(далина), в(ніч),  в(ранок), в(середина), в(купа), в(кінець),

до(середина), до (гора), в(знак), на(вік).

з виділеними  прислівником скласти словосполучення. назвати головне і залежне слова.

вправа 381

а зараз завдання для кмітливих, талановитих,здібних, обдарованих

рольова гра продавець і покупець.

фізкультхвилинка.

дружно встаньте, потягніться,

до сонечка посміхніться

землі рідній поклоніться

вправо, вліво поверніться.

раз присіли, два присіли,

і за парту тихо сіли

вправа382 самостійна робота

вправа 383 перевіряємо ланцюжком

.дослідження-відновлення

відновити  й записати прислів’я, дібравши їх продовження з другої колонки. пояснити правопис наявних прислівників. назвати орфограми.

що маєш робити, …  хто спішить, …  лінивому …  грамоті вчиться — …  письменний бачить поноч(и,і) більше, …  хто нічого не робить, …все нікол(и,і).той нікол(и,і) не має часу.завжд(и,і) пригодиться.то зроби сьогодн(и,і).як неписьменний удень.той двіч(и,і) робить. 

з’ясувати  тематику прислів’їв.

дослідження – відновлення  (відновити фразеологічні звороти, уставивши потрібні прислівники з правої колонки)

…вітер віє

…не впасти зі сміху згори

падати… напівдорозі

і вдень і… навколішки

іти… верхи

дивитися…вниз двічі

зупинятися… трохи

їздити… вночі

не раз і не… віднині

…й довіку звідки

творча робота

скласти автобіографічний міні- твір  про один із випадків, що трапився у вашому житті, використовуючи подані прислівники.

ві момивол..

підсумок уроку

-які знання сформував у вас сьогоднішній урок?

оцінювання.

є завдання

))37 вправа 384

zharovaleks
Твір «випадок із життя» це розповідь про тварину. випадок цей трапився з моєю двоюрідною сестрою маргаритою. вона дуже хотіла улюбленця. але батьки відмовилися подарувати його. мама з татом сказали, що собаку ніде тримати в маленькій квартирі. від хом'яка буде багато сміття, а кіт буде точити кігті об меблі. сестра, звичайно, засмутилася. стояла зима. одного вечора марго почула дивний шурхіт біля вікна. нібито хтось хотів потрапити до хати будинок та стукав по склу. сестра підбігла до вікна та побачила зовні на засніженому підвіконні жовто-зеленого папужку! дзьоб та довгий хвостик у нього були синього кольору! видно було, що папуга сильно змерз, напевно, випадково вилетів із будинку. сестра стала галасувати, прибігли її батьки. вони почали говорити, що папуга вже замерз. що він все одно скоро помре, навіть якщо його забрати додому. але все ж вони вирішили ризикнути і стали розклеювати утеплене на зиму вікно. вони дуже намагалися не шуміти! адже пташка могла злякатися, злетіти та загинути на морозі. як тільки вікно трошки відчинилось, марго одним спритним рухом схопила папужку. птаха відігріли, і вин вижив. папужку назвали гошею. так у моєї двоюрідної сестри з'явився ій улюбленець, про якого вона так мріяла! а маленький папужка просто дивом врятувався від лютої зими!

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Дiалог з подругою розмова пiд час прогулянки вихiдним днем.4 клас
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Valentinovna
kristina
Butsan-Bagramyan
podenkovaev314
Kati2005
Dragun1684
evgeniipetrosov
docvet4
elvini857
Иванов
v-shevlyakov7992
milanmilan8672
Devaunka40
lera4075
Наталья286