mila010982
?>

Расставить знаки препинания 1. О земле рідна знаєш ти свій шлях у бурі у негоді (М. Рильський 2. Ой ви сосни журливі задумані сосни Чи ви чуєте пісню мою? (Д. Фальківський). 3. Ох сестро коли ж ми побачимось знову? (О. Кобилянська). 4. О море море розкішне втіш моє серце, серце невтішне (Олександр Олесь). 5. Ой вербо вербо де ж ти росла, що твоє листячко вода знесла? (Нар. творчість).

Украинская мова

Ответы

msangelika1010

1.О, земле рідна, знаєш ти свій шлях у бурі, у негоді.

2.ой , ви сосни журливі, задумані сосни - " чи ви чуєте пісню мою? "

3.ох сестро, коли ж ми побачимось знову?

4.о море, море розкішне, втіш моє серце, серце невтішне.

5.ой , вербо, вербо, де ж ти росла, що твоє листячко вода знесла?

brendacepedam

Объяснение:

О, земле рідна , знаєш ти свій шлях у бурі , у негоді

Ой ви , сосни журливі , задумані сосни . Чи ви чуєте пісню мою ?

Ох , сестро , коли ж ми побачимось знову ?

О , море , море розкішне , втіш моє серце , серце невтішне .

Ой , вербо , вербо , де ж ти росла , що твоє листячко вода знесла ?

astenSA
Душі в собі не чути — дуже сильно любити ( «собі» Д.в)
Брати себе в руки — ставати зібраним ( «себе» Зн.в)
Зарубати собі на носі — запам’ятати ( «собі» Д.в)
Не знаходити собі місця — бути дуже схвильованим ( «собі» Д.в)
Бити себе в груди — переконувати кого-небудь ( «себе» Р.в)
Бути самим собою — бути справжнім («собою» О.в)
Давати собі раду — самостійно справлятися ( «собі» Д.в)
Замикатися в собі — стати мовчазним ( «собі» М.в)
Знайти себе — знайти своє покликання («себе» Р. в)
Не тямити себе — хвилюватися; бути в стані сильного збудження («себе» Р.в)
Alekseevich_Viktorovna

Привіт, Даша!

Дуже за тобою скучив. В мене все добре, навіть підтягнув оцінки, як і обіцяв, за що мені пообіцяли подарувати цуцика, якого я так довго просив. Батьки сказали подумати, про майбутнє місце навчання, і я вирішив, що хочу піти в той же університет, що і ти. Буду радий, якщо ти розкажеш мені якомога більше про нього. Додай до своєї розповіді й маршрут до навчального закладу, адже це інше місці, а я не уявляю, як там все розміщене. Я читав про нього в Інтернеті, мені дуже сподобалися панорамні фото з центру і околиці міста, біля якогось комплексу. Гадаю, коли переїду туди, обов'язково відвідаю ті мальовничі місця. Я був би вдячний за декілька фотографій, хочу вже знайомитися з ним. Заздалегідь велике дякую!

Твій малий Олег!

23.04.2020

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Расставить знаки препинания 1. О земле рідна знаєш ти свій шлях у бурі у негоді (М. Рильський 2. Ой ви сосни журливі задумані сосни Чи ви чуєте пісню мою? (Д. Фальківський). 3. Ох сестро коли ж ми побачимось знову? (О. Кобилянська). 4. О море море розкішне втіш моє серце, серце невтішне (Олександр Олесь). 5. Ой вербо вербо де ж ти росла, що твоє листячко вода знесла? (Нар. творчість).
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Рогова Ольга1156
Li-111
DodokhodzhaevVladimirovich
ss2911
cmenick29
e3913269
sidorov9
pokrov777krest
Bella Sergei
sashab82
Rjkjneirbyf555
Kochinev7
vasilevam
Lomakina-Valerievna1779
edelstar83