А все таки, pідна земля найкраща у світі (3 журналу). 2. Рання Весна тільки-но заходить у тихі села (1. Цюпа). 3. Я на гору круту крем'яную Буду камінь важкий підіймать (Леся Українка). 4. Якби з ким сісти хліба зїсти, Промовить слово, то воно б, Хоч і як-небудь на сім світі, А все б таки якось жилось (Т. Шевченко). 5. Поруч буйно зацвіли проліски. Г ряст тут таки притулився, він зацвіте через день-два (За О. Ко- пиленком). 6. Cонце тільки-но сіло десь за лісовими хащами (О. Донченко). 7. Tож то й воно, душа в тебе молода та гаряча й довірлива до всього (0. Гончар).
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Що в Декларації свідчить про те, що США стають незалежною державою? *
Тема: Історія моєї вулиці
Мета:
Закріплювати та поглиблювати знання дітей про Україну та рідний край. Продовжувати вчити розуміти зміст понять «Батьківщина», « маленька батьківщина»,«краса рідного краю».
Формувати в учнів уявлення про рідне місто і вулицю. З’ясувати історико-етнографічні назви свого міста, вулиці. Викликати інтерес до пізнання рідного краю.
Розвивати ість, зв’язне мовлення, почуття патріотизму та національної гідності.
Виховувати почуття любові та поваги до малої батьківщини.
Тип уроку: урок-подорож
Обладнання:
ілюстративний матеріал «Моя Батьківщина Україна»,
фотографії рідного міста та історичних осіб карта України,
карта м. Донецька і мікрорайону НВК «Гармонія»,
кросворд,
гра «Знайди вулицю», «Пройди лабіринт»
записи пісень про Донецьк
«Виростай, дитино, й пам’ятай:
Батьківщина – то найкращий край»
Д. Павличко
Хід уроку
Вступне слово вчителя
Зараз, люба дітвора,
В нас цікава буде гра.
І дівчатка, і хлоп’ятка
Дуже люблять мандрувати.
Вирушаємо ми нині
В подорож по Україні.
Объяснение: