barinovmisha2013
?>

если кто то проходил целий тест то скажите ответи

Украинская мова

Ответы

mir5552

Зима. Все поснуло. Лише горобина не спить. Вона чекає на своїх маленьких крилатих гостей: синичок,снігурів та інших.В холодну зиму ці "друзі" виручають один одного. Горобина,своїми ягодами підгодовує птахів.бо метіль та зима проти малих створінь. Тим часом ,птахи, розважають щедру рослину.

 І ось гості прилетіли.

-Добрий день,вам,пташечки!-каже горобина.

-Добрий,добрий,пані Горобинонька!-відповідають пташки.

Всі їдять і хрумкають,так вдячно,що одразу розумієш,будь-що в зимку замерзене,але не серце.Горобина хороша рослина


Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

если кто то проходил целий тест то скажите ответи
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Vyacheslavovna1108
skryabinamaria
lanabogd
miyulcha8077
Zebra198383
sveta300856729
Irina_Nikolai
Tsibrova
yuliasam
demon8608
toprussianevent
saytru5850
vera4
N-odes-art-school410
polina25258