sunrise
?>

Будь ласка, іть, 50 ів. написати твір (5-6 речень) на тему "прихід весни" використовуючи числівники. але по-українськи!

Украинская мова

Ответы

Аврамец1911

тихо, здається непомітно вже не перший раз весна починає будити землю, яка спить тихим, мирним сном. скоро почнуть з'являтись міліони чарівніих квітів, дерева- набиратимуться яскравого зеленого відтінку. буде світити сонце, свої промені на землю, яка буде пускати соковиту , один чи два   птаха нагадуватимуть, що прийшла весна, весело цвірінькаючи.багато тепла, радості і клопот принесе із собою весна.

kulagin777
Ми живемо серед   людей. одні нам подобаються, інші – ні, комусь ми подобаємося, а комусь - ні. від чого це залежить ? на мою думку, перед усім це залежить від рис характеру людини, серед яких чесність посідає перше місце.я , що за всіх часів честь і чесність необхідні і людині, і суспільству. адже всім хочеться спілкуватися відверто, чесно, хочеться, щоб тебе поважали, щоб не принижували гідність людини.чесність - це самовіддане ставлення до когось. кожна людина прагне щоб до неї ставилися з повагою, пошаною, щоб із нею були щирі. а для цього кожна людина повинна мати таку морально-етичну якість, як честь.честь - це сукупність вищих моральних принципів, якими людина керується у своїй громадській та особистій поведінці. це гідність людини, що викликає і підтримує загальну повагу, почуття гордості. я вважаю, що цю рису характеру повинні виховувати з дитинства як батьки, вчителі,   так і сама людина. бо як би правильно не виховували людину, якщо вона сама не буде прагнути чинити справедливо і чесно, ніхто їй у цьому не зможе .сьогодні дуже важливо, щоб честь і чесність були провідними принципами суспільного життя. ми живемо в складний час, коли не всі чинять чесно, багать в житті ще є шахрайства, непорядності, часто за хабар можна вирішити справу на свою користь.неправду кажуть люди, політики, мало хто відзначається високими моральними якостями, громадською й особистою гідністю, добросовісно ставиться до своїх обов’язків. а так хотілося б щоб чесність стала нормою нашого суспільства. наша країна розбудовує незалежну правову державу. не все добре у цей період нашого життя, є помилки, є і злочини. але мені дуже хочеться вірити, і я вірю, що з часом ми подолаємо ці негативні явища, що честь і чесність будуть на першому місці для кожної людини. і тоді ми будемо думати про добрі справи всі разом. а чесні наші діяння приноситимуть радість людям.выбери что-то тут
MArat
Ми живемо серед   людей. одні нам подобаються, інші – ні, комусь ми подобаємося, а комусь - ні. від чого це залежить ? на мою думку, перед усім це залежить від рис характеру людини, серед яких чесність посідає перше місце.я , що за всіх часів честь і чесність необхідні і людині, і суспільству. адже всім хочеться спілкуватися відверто, чесно, хочеться, щоб тебе поважали, щоб не принижували гідність людини.чесність - це самовіддане ставлення до когось. кожна людина прагне щоб до неї ставилися з повагою, пошаною, щоб із нею були щирі. а для цього кожна людина повинна мати таку морально-етичну якість, як честь.честь - це сукупність вищих моральних принципів, якими людина керується у своїй громадській та особистій поведінці. це гідність людини, що викликає і підтримує загальну повагу, почуття гордості. я вважаю, що цю рису характеру повинні виховувати з дитинства як батьки, вчителі,   так і сама людина. бо як би правильно не виховували людину, якщо вона сама не буде прагнути чинити справедливо і чесно, ніхто їй у цьому не зможе .сьогодні дуже важливо, щоб честь і чесність були провідними принципами суспільного життя. ми живемо в складний час, коли не всі чинять чесно, багать в житті ще є шахрайства, непорядності, часто за хабар можна вирішити справу на свою користь.неправду кажуть люди, політики, мало хто відзначається високими моральними якостями, громадською й особистою гідністю, добросовісно ставиться до своїх обов’язків. а так хотілося б щоб чесність стала нормою нашого суспільства. наша країна розбудовує незалежну правову державу. не все добре у цей період нашого життя, є помилки, є і злочини. але мені дуже хочеться вірити, і я вірю, що з часом ми подолаємо ці негативні явища, що честь і чесність будуть на першому місці для кожної людини. і тоді ми будемо думати про добрі справи всі разом. а чесні наші діяння приноситимуть радість людям.возьми что-то тут

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Будь ласка, іть, 50 ів. написати твір (5-6 речень) на тему "прихід весни" використовуючи числівники. але по-українськи!
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

stic1995
swetlanafatinia7323
Svetlana
u-bhank
Shaubnatali
Pautova1119
Rafigovich1267
annaan-dr582
cimora-kativ
Юлия Соколовская1568
aaazovcev
Sergeevich-Drugov1513
subbotinlan
Валерьевич Николаевич1364
nnbeyo