Кр завтра. турист пройшов на моторному човні 44 км проти течії і 15 км по озеру, витративши на шлях по озеру на 2 год менше, ніж на шлях по річці.знайти швидкість човна під час руху по озеру, якщо швидкість течії річки дорівнює 4 км/год.
Швидкість човна x v, t, s проти течії, x-4, 44/x-4 44 по озеру, x 15/x 15 44/x-4 - 15/x=2 44x-15x+60=2x^2-8x 2x^2-8x-44x+15x-60=0 2x^2-37x-60=0 d=b^2-4ac=(-37)^2-4*2*(-60)=1369+480=1849=43^2 x1=37-43/4, x2=37+43/4 x1=-6/4, x2=80/4 x1=-1.5, x2=20 ответ 20
jenek-f
08.03.2020
скорость время расстояние туда x/3,5 3,5 x обратно x/4 4 x x/3,5 - x/4 = 2,5 2x/7 - x/4 = 5/2 8x - 7x = 70 x = 70 ответ: 70 км
Shlapakov1911aa
08.03.2020
Всего 93 ученика 7 б - х (учеников) 7 а - (х +2) ученика 7 в - 1/2(х + х +2) = (2х + 2) = 2(х + 1) = (х + 1) учеников 2 2 составим уравнение: х + х + 2 + х + 1 = 93 3х = 93 - 2 - 1 3х = 90 х = 30 > 7 б х + 2 = 32 > 7 а х + 1 = 31 > 7 в ответ: 32 ученика в 7 а; 30 учеников в 7 б; 31 ученик в 7 в.