Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Споживач витрачає свій доход у 200 грн на придбання товарів X та Y. Ціна X = 10 грн., ціна Y - 20 грн. Оптимальний споживчий кошик (Е1) складається з 12 одиниць Х та 4 одиниць Y. Зростання ціни Х до 20 грн призводить до зміщення точки рівноваги. Тепер оптимальний кошик (Е2) включає 4 Х та 6 Y. Зниження ціни товару X до 5 грн дає новий оптимум (Е3), кошик складає 20 Х та 5 Y. - проілюструйте графічну зміни у стані рівноваги споживача. - побудуйте криву "ціна-споживання", а на її основі - криву індивідуального попиту споживача на товар Х.
481 250 грн.
Объяснение:
Плата за користування кредитом:
1) Розрахунок річної процентної ставки: 25% / 4 = 6.25%
2) Розрахунок плати за кожен квартал: 350 000 * 6.25% = 21 875 грн.
3) Розрахунок загальної плати за користування кредитом: 21 875 * 6 = 131 250 грн.
Сума кінцевого платежу:
1) Розрахунок тіла кредиту: 350 000 грн.
2) Розрахунок суми процентів за весь термін кредитування: 131 250 грн.
3) Розрахунок суми кінцевого платежу: 350 000 + 131 250 = 481 250 грн.
Звіт про рух грошових коштів на фінансування витрат за проектом:
1) Отримання кредиту на початку проекту: +350 000 грн.
2) Сплата процентів за перший квартал (01.01.2021-31.03.2021): -21 875 грн.
3) Фінансування витрат за перший квартал: -x грн. (не вказано в умові)
4) Сплата процентів за другий квартал (01.04.2021-30.06.2021): -21 875 грн.
5) Фінансування витрат за другий квартал: -x грн. (не вказано в умові)
6) Сплата процентів за третій квартал (01.07.2021-30.09.2021): -21 875 грн.
7) Фінансування витрат за третій квартал: -x грн. (не вказано в умові)
8) Сплата процентів за четвертий квартал (01.10.2021-31.12.2021): -21 875 грн.
9) Фінансування витрат за четвертий квартал: -x грн. (не вказано в умові)
10) Сплата тіла кредиту та процентів в кінці терміну кредитування (01.01.2022): -481 250 грн.
Отже, загальна сума фінансування витрат за проектом буде дорівнювати сумі кінцевого платежу, тобто 481 250 грн.