svt5299
?>

Тато вклав 10 000 грн. в акції фінансової компанії з гарантованою прибутковістю 15, 45%, при цьому річна інфляція складає 5, 4%. Визначте розмір реального прибутку, отриманого завдяки володінню акціями. При розрахунку % відповідь округліть до сотих.

Экономика

Ответы

infoproletarskay745

Объяснение:10000:100х15,45=1545 грн прибыль

10000+1545=11545 всего денег

11545:100х5,4=623,43 грн инфляция

1545-623,43=921,57 грн реальная прибыль

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тато вклав 10 000 грн. в акції фінансової компанії з гарантованою прибутковістю 15, 45%, при цьому річна інфляція складає 5, 4%. Визначте розмір реального прибутку, отриманого завдяки володінню акціями. При розрахунку % відповідь округліть до сотих.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

muraveiynik
ksankaaleks611
Larisa-0888716
Новицкий1107
Олег2014
vitbond12
Rubber-soul
nevasoundmsk36
ogonizoloto
Adassa00441
antonkovalev89
alekseisamohvolov7
appmicom
yana799707
Олег86