sergeychelyshev197618
?>

Чи зможуть двоє чоловіків підняти ртуть обємом 10 літрів, якщо кожен може підняти по 70 кілограм? ( густи ртутф 13600 кг на м3 .а) так.б) ні.в) зможуть якщо покличуть третього.г) залежить від форми посудини

Физика

Ответы

Vera_Shuklin
Літрів
ка но так думаю я што так томущо 
okunevo2010

ответ:альванічні покриття наносяться на деталі для їх протикорозійного захисту і для додання автомобілю необхідного зовнішнього вигляду.

Залежно від призначення гальванічні покриття діляться на захисні, що оберігають металеві деталі від корозії, і захисно-декоративні, які поряд із захисними властивостями надають деталям хороший зовнішній вигляд.

Прикладом захисних покриттів, що наносяться на сталеві деталі і не вимагають декоративного оздоблення, є цинкові і приємним рідше кадмієві.

Захисно-декоративні покриття бувають двошарові (нікель-хром) і тришарові (мідь-нікель-хром). Вони наносяться на вироби, виготовлені зі сталі, сплавів міді і цинку, а також синтетичних матеріалів. Найчастіше ці покриття використовуються для декоративного оздоблення внутрішніх деталей автомобіля, які найменше піддаються корозійного сприяння, деталей зовнішньої обробки кузова (склоочисники, дверні ручки, молдинги і т. п.), які схильні до корозії в більшій мірі, а також для частин автомобіля, які працюють у винятково агресивних корозійних середовищах (буфера, ковпаки коліс, рамки фар і ліхтарів світлової сигналізації).

Объяснение:

Blekjek730

ответ:Решение задачи через импульс:

Импульс лыжника до начала торможения:

p1 = m*V = 70 кг * 9 м/с = 630 кг*м/с

Когда лыжник остановился, его импульс стал равен нулю:

p2 = 0 кг*м/с

Значит за время Δt = 30 c импульс лыжника уменьшился на Δp:

Δp = p1 - p2

Δp = 630 кг*м/с

По второму закону Ньютона (в импульсной форме):

Δp = F * Δt.

То есть изменение импульса лыжника равно произведению тормозящей его силы F на время торможения Δt.

F = Δp / Δt

F = (630 кг*м/с) / (30 с)

F = 21 Н

Решение задачи через ускорение:

Скорость лыжника уменьшилась на ΔV = 9 м/с за Δt = 30 с, значит модуль его ускорения составил:

a = ΔV / Δt

a = 9 м/с / 30 c = 0,3 м/с²

По второму закону Ньютона такое ускорение вызвано силой F:

F = m*a

F = 70 кг * 0,3 м/с²

F = 21 Н.

ответ: 21 Н.

Подробнее - на -

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чи зможуть двоє чоловіків підняти ртуть обємом 10 літрів, якщо кожен може підняти по 70 кілограм? ( густи ртутф 13600 кг на м3 .а) так.б) ні.в) зможуть якщо покличуть третього.г) залежить від форми посудини
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

VladimirBorisovich
Shurshilina850
sidorov9
yda659
игнатова_Сергей1228
maksim1lssah575
vse-v-sad-sdesign
Viktorovna
rinat
ilkindadashov935232
ismailovi670771
iraira761
annasv8
yda659
aprelevka