kormilitsynarita
?>

Какую силу надо приложить, чтобы поднять под водой камень m=100кг v=0, 12м в кубе ( fп=fа-f1 )

Физика

Ответы

airlineskozlova69
Fа=q жид.g V тела F1=mg Fп=q жид.g Vтела-mg А дальше подставляешь и все.
olelukoya4
Явирішила стати учителькою. дехто може запитати чому? скажу відверто: мені здається, що це дуже гарна професія, а ще тому, що я дуже люблю свою учительку. учителька завжди в і дітей, її діти люблять, вона для них як рідна мати. учителька завжди в навчанні, турбується про нас, наше здоров'я. вона разом з нами і радіє, і переживає. мені здається, що учителем може бути тільки добра людина, яка любить дітей і свою працю. я теж мрію про тс, що буду в майбутньому любити свою професію. але я знаю, що для того щоб стати учителем, треба гарно вчитися, багато знати. тому я стараюся добре вчитися.  отже, після закінчення школи я мрію стати учителем. буду дітям здобувати знання.
Svetlana1884
Первая половина пути
S₁=S/2, v₁=60 км/ч, t₁=S/120 ч
Вторая половина пути из 2х участков:
S₂+S₃=S/2,
v₂=35 км/ч, t₂=S₂/v₂=S2/35 ч
v₃=45 км/ч, t₃=S₃/v₃=S3/45 ч
t2=t3
S₂/35=S₃/45
S₂=35S₃/45=7S₃/9
Средняя скорость на втором участке будет равна:
Vcp₁=(S₂+S₃)/(t₂+t₃)=(7S₃/9+S₃)/(S₂/35+S₃/45)=(16S₃/9)*1575 / (45*7S₃/9+35S₃)=2800S₃/70S₃=40 км/ч
Значит вторя половина пути  S/2 со скоростью 40 км/ч и временем S/80 ч
Теперь можно найти среднюю скорость на всем пути:
Vcp=(S/2+S/2)/(S/120+S/80)=240S/5S=48 км/ч
ответ: 48 км/ч

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Какую силу надо приложить, чтобы поднять под водой камень m=100кг v=0, 12м в кубе ( fп=fа-f1 )
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Adassa00441
dianabuchkina
myxa120283
girra
kizyaev6651
egorstebenev6
apetrov54
kyzua2475
Роман Александр66
AleksandrIvanovich1273
Ольга
ipeshindina236
dedald
Александра-Андрей909
очень надо вариент 2 с объяснением
mac4roc3781