paninsv
?>

Скакой силой надо тянуть телегу массой 300 кг, чтобы она начала двигаться с ускорением 0, 5 м/с²?

Физика

Ответы

IAleksandrovna45
150
так как 300/0,5= 150
Borisovna24

Шви́дкість — фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який це переміщення відбувалось. Швидкість — величина векторна, тобто вона має абсолютну величину і напрямок.

Швидкість

Так як відбувається неперервна зміна напрямку руху, коли гоночні машини рухаються по криволінійній доріжці, їх швидкість не є сталоюСимволи:{\displaystyle \mathbf {v} }Одиниці вимірюванняРозмірність:L T−1Одиниці вимірювання:м/с; m/s Швидкість у Вікісховищі

У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Швидкість (значення).

Змагання на швидкість двох футболістів

Швидкість, як векторна величина здебільшого позначається літерою {\displaystyle \mathbf {v} } або {\displaystyle {\vec {v}}}, а коли йде мова тільки про кількісне значення швидкості — {\displaystyle v} (від лат. Velocitas — швидкість).

У системі СІ швидкість (точніше її абсолютна величина) вимірюється в метрах за секунду — м/с. В системі СГС одиницею вимірювання швидкості є сантиметр за секунду — см/с. В повсякденному житті найпрактичнішою одиницею вимірювання швидкості є кілометр на годину — км/год. В певних областях людської діяльності чи країнах використовуються специфічні одиниці швидкості, як, наприклад, вузол чи фут за секунду.

У науці використовується також швидкість у широкому сенсі, як швидкість зміни будь-якої величини (не обов'язково радіус-вектора) в залежності від іншої (частіше зміни у часі, але також у просторі або будь-якої іншої). Так, наприклад, говорять про кутову швидкість, швидкість зміни температури, швидкість хімічної реакції, групову швидкість, швидкості зʼєднання тощо. Математично швидкість характеризується похідною функції.

Юлия1972

ответ: 6 м

Объяснение:

Дано :

р ( свинца ) = 11300 кг/м³

V = 0,02 cм³ = 2 * 10^-8 м³

р' ( воды ) = 1000 кг/м³

Q = 12,34 мДж = 12,34 * 10^-3 Дж

h - ?

Так как шарик падает в воде равномерно тогда его ускорение равно нулю

0 = Fa. + Fc. - mg

где Fa. - сила Архимеда

Fc. - сила сопротивления движению

отсюда

Fc. = mg - Fa. (1)

в соответствии с законом сохранения энергии количество выделенной теплоты в процессе движения шарика в воде ( Q ) = работа совершенная силами сопротивления ( Ас. )

( Ас. = Q = 12,34 * 10^-3 Дж )

так как шарик падает вертикально вниз тогда

Ас. = Fc.h

отсюда

Fc. = Aс./h (2)

приравниваем уравнения (1) и (2)

Ас./h = mg - Fa.

Aс./h = pVg - p'gV

Aс./h = Vg ( p - p' )

h = Aс. / ( Vg ( p - p' ) )

h = ( 12,34 * 10^-3 ) / ( 2 * 10^-8 * 10 ( 11300 - 1000 ) ) ≈ 6 м

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Скакой силой надо тянуть телегу массой 300 кг, чтобы она начала двигаться с ускорением 0, 5 м/с²?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Devaunka40
mlubov1
Раисовна878
edelstar83
lukanaft
Никита227
РоманТрофимов2012
Александрович Владимирович
Elvira-Natalya
Истомин441
zaschitin48
charlie79
ipKAV85
yaudo47
kodim4