officem695
?>

Тело объемом 0.01 м3 опустили в воду. сила тяжести действующая на него, равна 90 н. всплывет оно или утонет?

Физика

Ответы

Shcherbinin KOLIChEVA

fa=rgv=1000кг/м3*9.8н/кг*0.01м3=100н

сила архимеда больше. чем сила тяжести. значит тело всплывет.

Irina-Tunyan
Дано:                                         cи         решение m воды=32кг                                         1) q2=qm  с=4200дж/кг*градус цельсия                       q2=27000000 дж/кг * 0,02кг=540000  дж  m керосина=20г                       0,02кг     2)q1=q2    q=27000000 дж/кг                                   3)  q1=mc(t2-t1)  найти: (t2-t1)                                             (t2-t1)=q1: (m*c)                                                                 (t2-t1)=540000дж : (32кг * 4200дж/кг*                                                                  градус цельсия)=4 градуса цельсия ответ: температура воды изменится на 4 градуса.                                                                                         
Роман

в

Объяснение:

Теплове випромінювання — це електромагнітне випромінювання, що створюється тепловим рухом заряджених частинок в речовині. Вся матерія з температурою вище абсолютного нуля випромінює теплове випромінювання. Коли температура тіла більше абсолютного нуля, міжатомні зіткнення викликають зміни кінетичної енергії атомів або молекул. Це призводить до прискорення зарядів і/або дипольних коливань, які в свою чергу зумовлюють електромагнітне випромінювання, широкий спектр якого відображає широкий спектр енергій і прискорень, які реалізуються навіть при одній температур. Тобто це електромагнітне випромінювання з безперервним спектром, що випускається нагрітими тілами за рахунок їх теплової енергії.

Відношення випромінювальної здатності до поглинальної здатності тіла не залежить від природи тіла, є функцією довжини хвилі тіла і температури.

Чим більше тіло поглинає певного (електромагнітного)випромінювання, тим більше воно випромінює тих самих хвиль при тій самій температурі.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тело объемом 0.01 м3 опустили в воду. сила тяжести действующая на него, равна 90 н. всплывет оно или утонет?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

d2904
axo4937
Imarmy67
arbat
Алексеевна_Валентиновна
решить задачи по физики все на фото
alexanderpokrovskij6
Татьяна-Мария
Оксана Анна
dovgash2
Fedorov1283
Khrimyan1207
Semenova1719
gladkihvv
info-mosbalkon
marinaled8187